mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Sok humorral ellátott a valóságtól néhol kicsit elrugaszkodó sorozat, melyben jó a szereposztás is.

Norbert93   2019. 06. 07.
Gyerekkorunk kalandorai

90-es évek és 2000-es évekbeli kalandfilmsorozatok talán egyetlen kézzelfogható minőségű darabja. A mai sorozatok mellett már nincs olyan hatása, de azért vegyük figyelembe az akkori tv-s minőséget, ma valószínűleg eltűnne a süllyesztőbe vagy kaszát kapna. Csodálkozom, hogy nem kapott még reboot-ot, de valószínű, hogy bukó lenne. A sorozat annyira összefort a szereplőkkel, hogy új színészekkel valami teljesen mást adna vissza, teljesen más hangulatban.

Lonka   2016. 02. 19.

Gyerekkoromban nagyon szerettem ezt a sorozatot. A történelmi téma, olykor mesés világa és a domináns, határozott professzor és kicsit nyámnyila segédje kalandos történetei meséli el.