Az elveszett ereklyék fosztogatói

1. évad (1999) - 22 epizód
2. évad (2000) - 22 epizód
3. évad (2001) - 22 epizód

Tia Carrere

A gyönyörű Sydney Fox a trinity College egyik kiváló történész professzora, aki szabadidejében titokzatos és rég elveszett kincseket tár fel. kirándulásai és felfedezőútja révén bejárja a világot és tanársegédével, Nigel Bailey-vel számos veszélyes helyzetet él át.

(erare)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Franciaország, Kanada
Premier (HU): 2000.06.19.

2020.11.04 jfruzsi97

Nagyon szerettem nézni régen, ha mostanában is játsszák a tv-ben, meg szoktam nézni. Megmenteni az ereklyéket a rosszfiúktól, ez volt a fő cél, amiben Sidney és Nigel remekelt. Két különböző karakter remekül kiegészítette egymást. Izgalmas sorozat, leköti az embert.

2018.01.21 mamiéstöti2

Sok humorral ellátott a valóságtól néhol kicsit elrugaszkodó sorozat, melyben jó a szereposztás is.

2019.12.28 indingo

Imádtam ezt a sorozatot gyerekként. Megannyi kaland, rejtély és fejtörő. Sydney és Nigel párosa is remekül kiegészítette egymást.

2019.06.07 Norbert93

Gyerekkorunk kalandorai

90-es évek és 2000-es évekbeli kalandfilmsorozatok talán egyetlen kézzelfogható minőségű darabja. A mai sorozatok mellett már nincs olyan hatása, de azért vegyük figyelembe az akkori tv-s minőséget, ma valószínűleg eltűnne a süllyesztőbe vagy kaszát kapna. Csodálkozom, hogy nem kapott még reboot-ot, de valószínű, hogy bukó lenne. A sorozat annyira összefort a szereplőkkel, hogy új színészekkel valami teljesen mást adna vissza, teljesen más hangulatban.

2019.12.28 harnas1207

Gyerekkorunk röhejes limonádé sorozata, melyre mindenki emlékszik. Kérdés miért? ????