Az elveszett ereklyék fosztogatói

Relic Hunter

2020.11.04 jfruzsi97

Nagyon szerettem nézni régen, ha mostanában is játsszák a tv-ben, meg szoktam nézni. Megmenteni az ereklyéket a rosszfiúktól, ez volt a fő cél, amiben Sidney és Nigel remekelt. Két különböző karakter remekül kiegészítette egymást. Izgalmas sorozat, leköti az embert.

2018.01.21 mamiéstöti2

Sok humorral ellátott a valóságtól néhol kicsit elrugaszkodó sorozat, melyben jó a szereposztás is.

2019.12.28 indingo

Imádtam ezt a sorozatot gyerekként. Megannyi kaland, rejtély és fejtörő. Sydney és Nigel párosa is remekül kiegészítette egymást.

2019.06.07 Norbert93

Gyerekkorunk kalandorai

90-es évek és 2000-es évekbeli kalandfilmsorozatok talán egyetlen kézzelfogható minőségű darabja. A mai sorozatok mellett már nincs olyan hatása, de azért vegyük figyelembe az akkori tv-s minőséget, ma valószínűleg eltűnne a süllyesztőbe vagy kaszát kapna. Csodálkozom, hogy nem kapott még reboot-ot, de valószínű, hogy bukó lenne. A sorozat annyira összefort a szereplőkkel, hogy új színészekkel valami teljesen mást adna vissza, teljesen más hangulatban.

2019.12.28 harnas1207

Gyerekkorunk röhejes limonádé sorozata, melyre mindenki emlékszik. Kérdés miért? ????

2016.02.19 Lonka

Gyerekkoromban nagyon szerettem ezt a sorozatot. A történelmi téma, olykor mesés világa és a domináns, határozott professzor és kicsit nyámnyila segédje kalandos történetei meséli el.