Sliders

Sliders

2022.08.30 JRD

"Képzeld el, hogy párhuzamos világokba utazhatsz. Ugyanaz az év, ugyanaz a Föld, csak más dimenzió. Olyan világba, ahol az oroszok uralkodnak Amerikában. Vagy ahol álmaid megvalósulnak és szupersztár lehetsz. Vagy ahol San Francisco szigorúan őrzött... Több

2017.12.31 indingo

Gyerekként imádtam ezt sorozatot. Annyira sokszínű volt. Jártak dinoszauruszok lakta vidéken, robotok uralta bolygón, volt ahol óriáspókok voltak. És mindig csak a saját világukat keresték.

2017.08.22 Deku

A fantasy szerelmeseinek ez igazi csemege volt régen. Ma már inkább vicces és könnyed semmint komolyan vehető sorozat. De azt nem lehet tagadni, hogy régen szórakoztató volt.

2022.02.19 Ildikó Bacskai

Sliders (1995)

Felejthetetlen, elképesztő sorozat. Maga az alapötlet is zseniális, ez pedig szuper rendezéssel egészül ki, a kornak megfelelő díszlettel, abszolút magával ragadó sorozat volt, mindig epekedve vártuk, mit hoz a következő rész.

2019.02.19 harnas1207

Gyerekkorom nagy kedvence volt. Voltak lapos részek és elég ijesztőek is. Nagyon szerettem.

2018.11.09 VvV

Elmondhatatlanul szerettem ezt a sorozatot. Minden részben máshol jártunk, a néző is utazott a szereplőkkel. Volt benne dráma is adaggal.

2019.03.14 Timcsi

Remek sorozat volt, igazi korszakalkotó fajta.

2016.04.27 ANdraS

Nagyon jó sorozat, ha paralel univerzumról szóló filmet szeretsz, akkor ez tuti hogy tetszeni fog. Minden rész másféle föld változatáról szól, pld. világról, ahol nem találták fel penicilint, vagy ahol a németek győztek a 2. világháborúban, ahol a nő... Több

2020.11.05 belavagyok

Hú, hogy én ezt mennyire szerettem, amikor ment. Nem is időutazás van benne, hanem különféle világokba mennek főhőseink, és keresik a saját világukat.

2016.09.17 HannaK

Gyerekkorom kedvenc sorozata. Pazar történettel, izgalommal és humorral.

2017.11.22 baalint

Volt már rá példa hogy ilyen történetet dolgoztak fel film/sorozat formájában de itt valami újat kapott a néző. Én gyerekként a 90es években nagyon élveztem, változatos részek, kevés de jól összerakott karakterekkel

2022.08.30 ekkam

Abban az időben, mikor adták a televízióban, egy nagyon különleges filmsorozat volt, a főszereplőkkel együtt izgultam végig a mindig újabb és érdekesebb kalandokat.

2021.02.20 Roland386235

Gyerekkorom nagy kedvence

Még most is nagyon szórakoztató, bár azóta már sokan meglovagolták az akkoriban még egyedinek tűnő párhuzamos univerzum elméletet. Nagyon izgalmas, kalandokkal teli, élvezetes és változatos világokba kalauzolja el a nézőt. Kimondottan alapmű.

2018.11.01 freeman

Legjobb sorozat