Pokoli éden

Lost

2015.05.23 titra

Számomra az elején érdekesen indult, de aztán annyira sokáig tartott mire eljutottak valamettől valameddig, hogy komolyan belefáradtam. Nem az a baj, hogy visszaemlékeznek de állandóan, hanem hogy attól volt érdekes, hogy nem tudtuk az előzményeket, ... Több

2016.08.24 Emma109

A végére már elegem lett belőle, annyira elrugaszkodott a valóságtól, hogy teljesen értelmetlen lett.

2016.04.04 Gergely Varju

Borzasztóan túlértékelt. A végére a rajongók is panaszkodtak a katyvaszra, de aki már az elején sem szerette azt nem sikerült leültetni hétről hétre ekkor sem. A hype viszont eladta, és a tény, hogy sokan beszélgettek elméletekről, ötletekről a sorozat kapcsán.

2016.11.22 csocsicsoda

Azt hittem az elején, hogy életem sorozata lesz, de csalódnom kellett. A vége valami borzalom érthetetlen katyvasz.

2016.10.26 malnaturmix

A búra alatt c. sorozathoz hasonlóan a vége az valami óriási katyvasz volt. Az első két évad tetszett, de ahogy bejöttek ezek a misztikus dolgok nálam nevetségessé vált.

Nagyon, de nagyon szerettem ezt a sorozatot az elején, de sajnos az idő előreszaladásával egyre gyengült, bár a tájak/forgatási helysínek nagyon szépek, de a sorozat kezd unalmassá válni számomra.

2016.04.25 Kate Rainbow

Nagyon beteg egy sori volt. Igazán szerettem, de a végét szerintem elcseszték, bár, hogy őszinte legyek fogadni mertem volna, hogy ez lesz a vége. Annyira csűrték csavarták már, hogy máshogy nem is lehetett volna befejezni a sztorit. Emiatt kicsit cs... Több

2016.06.25 punktum

Túlértékelt zagyvaság. Az elején néztem és érdekelt is, hogy mi miért történik, de utána annyira elrugaszkodtak a valóságtól, hogy már nem volt hiteles.

2016.08.22 Mliklós29

A vége felé nagyon elrugaszkodott a földtől és nekem ettől már zagyvasággá vált.

2016.03.26 Garadi

Évadról évadra egyre rosszabb lett, az elején rejtélyesnek tartott dolgok a vége felé már értelmetlen baromságoknak tűntek, önmaga paródiájává vált a sorozat. A vége pedig annyira lehangoló, hogy követelem vissza az egész sorozattal eltöltött felesleges időt.

2017.05.13 Mia1982

Az első 2-3 évad remek volt, utána nagy katyvasz. Tetszett a hangulata és a zene is, egyszer jó volt megnézni, de nem lett kedvenc.

2015.11.30 somoha

Csak az első 3 évadot láttam, az nagyon tetszett. Utána sajnos szerintem már túlbonyolították a cselekményt, már követhetetlen és teljesen irreális volt.

2015.10.03 Xarxas

Na jó. Ez a sorozat nállam nagyon kiverte a biztosítékot a lezárásánál. De most komolyan, én sem tudom hogy szeretem e vagy sem xD

2015.03.02 00Alexa00

A Lost úttörő volt annak idején, és szerintem azóta sincs olyan sorozat, ami a helyébe léphetne. Aki kimaradt belőle, mindenképp pótolja a lemaradását. A mai napig meghatározó sorozat, aminek sorozatzáróját nem mindenki értelmezte ugyanúgy. Volt ben... Több