Pokoli éden

Lost

2016.09.29 Greeta

Érdekes és különleges volt az tagadhatatlan, de szerintem kicsit túltolták. Volt benne valami ami nekem már sok volt a történetben és nem szórakoztató.

2019.03.26 Timcsi

Változatos és összetett sorozat. Sok karakter van benne, de talán a negatív karaktereket találták el a legjobban.

2019.04.20 petraszab

Belőlem rengeteg érzelmet váltott ki a sorozat. Félelmet, dühöt és nevetést. A története nem mindennapi, jól kavarja a szálakat, és sose tudod, kiben bízhatsz meg.

2020.10.07 belavagyok

Szerintem nincs olyan aki ne ismerné a Lostot. A története nagyon összetett, pedig csak egy sima repülőgép balesetnek indul. A végét szerintem túlbonyolították.

2017.01.15 Gigi

Nagy klasszikus, ami hatalmas port kavart a kezdetén. Egy ideig nem tudtam elképzelni az életem a sorozat nélkül, de aztán elvesztette a varázsát, és kigyógyultam a függőségből.

2016.04.21 HanGa

Nem értem, hogy az amerikaiak hogyan bírták. Az ilyen típusú sorozatok általában elhasalnak náluk. A történet nem új, volt egy hasonló sorozat! Igazából az a bajom vele, hogy sok a természetfeletti történés.

2016.04.04 Annuska

Az elején még bírtam, érdekes volt és kíváncsi voltam, hogy mit hoznak ki belőle. Nagyon nagy katyvasz lett belőle és nem is értem, hogy az amik hogyhogy nem kaszálták el a sorozatot.

2017.05.01 hell.l

Jó sorozat volt, pontosabban az első két évad ami tetszett, utána nagyon megbonyolították már a szálakat, nehezen lehetett követni. Az tetszett még, hogy az alkotók nem féltek főszereplőket hamar kiírni a filmből, ez is adott egy kis plusz izgalmat.

2017.08.09 czigler.nora

Bevallom sosem bírtam végignézni. De mindig eltervezem, talán majd pont ma este :) kicsit belebonyolódtam a történetbe anno és azért hagytam abba. de amúgy jó sztori

2017.08.04 Eniq

Az első pár évadot én is jobban szerettem, aztán nagyon elmentek egy másik irányba a sorozattal vagy csak én nem számítottam az elején ilyesmire, de én akkor is végig kitartottam a sorozat mellett és habár tényleg nagyon megcsavarták a végére a törté... Több

2015.05.26 zsanett0820

Ha egy lakatlan szigetre száműznének engem, ahol azért lenne elektromos áram és lehetőség arra, hogy filmet nézzek, és én vihetnék magammal egy komplett sorozatot, akkor ez lenne az. Nem gondolkoznék rajta sokat. Bár mindenevő vagyok, minden műfajú s... Több

2019.08.05 JohnnyBGood

Nem az a vége, amit hiszel

Amikor még aktív volt a sorozat, akkor láttam először. Az elmúlt másfél hónapban tizen x év kihagyás után viszont újranéztem a teljes sorozatot. Személyes vélemény: S01–05-ig: A pilot zseniális, utána az első évad kicsit unalmas így visszatekintve, a... Teljes kritika

2015.11.02 Niki18

Ez egy igazán izgalmas, szép környezetben játszódó, jól összerakott kis sorozat. Nagyon nagyon szeretem. A szereplők a lehető legjobbak. Elég sok minden történik benne. Imádom

2016.11.15 goat2000

Jó kis sorozat volt. Elég egyedi volt akkoriban, amikor kijött. Különböző emberi történeteket ismerhettünk meg és hogy ezek az emberek, hogyan próbálják túlélni a szigetet.