Nanatsu no taizai (2014)

Nanatsu no taizai

Norbert93   2018. 07. 20.

Ötletes, látványos és néhol kirobbanó. A zenei aláfestés nem fogott meg, de harcok brutálisak és a karakterek sem felejthetőek. Ilyen egy igazi shounen anime.

Vágottszemű   2019. 02. 06.

Nem a legjobb anime, de attól még nézhető. Az openingje jó az első évadnak, vagyis legalábbis nekem tetszik. Kihagyható anime. De akinek tetszik ez a stílus lehet kedvelni fogja.

Megumi   2019. 02. 25.
Jó ez ;)

Azt kell mondjam, hogy a Nanatsu no Taizai az egyik legjobb shounen anime. Az első évadban még nem annyira indul be a sztori, de a másodikban meg már történnek az események rendesen. Hangulatos zenék, lehengerlő harcok. Főleg annak élvezhető a legjobban, aki követi a mangát :D

Azt mondják, hogy amikor Bant börtönbe vetették, öt évig nem evett, nem ivott semmit és a napfényt sem látta.

(ZozArt89)