WandaVízió

WandaVision

2024.03.19 FREEWAY

A „WandaVision” lenyűgöző alkotás, amely új és kreatív megközelítést alkalmaz a szuperhős műfajban. Ez a sorozat nem csupán egy hagyományos szuperhőstörténet, hanem egyedi stílusban bemutatott karakterek fejlődését és az izgalmas cselekmény alakulásá... Több

2022.01.30 Ms. Akárki

Nagyon sajnáltam, ami Vízióval történt. Ezzel a minisorozattal legalább kicsit le tudták zárni a történetüket. Elisabeth Olsen valami zseniálisan játszik. Kíváncsi leszek rá a továbbiakban is, pláne most, hogy a káoszmágia is a birtokában van.

2022.01.18 Nk

Tetszett, hogy az évad első felében nem kapkodtak a sitcomepizódokkal, így a gyanús jelek sem záporoztak túl gyorsan. A zárás sajnos tipikus Marvel csihi-puhi lett, de Wanda karakterének elmélyítése miatt megérte megnézni.

2021.03.23 stevepisti

Nálam nagyon betalált ez a stílus. Nagyon jól hozza a különböző évtizedek sorozatainak jellemzőit. A poénok jól fekszenek, a mellékkarakterek is jók. A végére szépen összeáll a kép, Wanda tuti visszatér még ebbe a vízióba.

2021.10.13 Bazzzsi

Két részt bírtam. Biztos én voltam türelmetlen, de addig valami pocsék. A történet unalmas, és a folyamatos alánevetéstől feláll a szőr a hátamon.

2023.09.14 Lipót Testvér

Jól kifigurázza a gagyi sorozatokat.

Néha egy kicsit túltolták, de ez is a poén része. Nem nevezném mesterremeknek, kihagyhatatlannak sem, de az ember magába néz tőle, hogy mennyi baromságot nézett élete során. Megéri megnézni, de kettőnél többször újranézni nem. Az első két rész különösképp tetszett, no meg az, ahol Vízió megvilágosodik. Több különféle korú gyermekeket nevelő családoknál ez tökéletes a közös „színestelevíziókészüléknézéshez”. (Habár ilyen szempontból nem egy 'The Mandalorian'.) Az a gyerekszülős rész nagyon jól kifejezte, hogy hogyan tolják túl a legtöbb televíziós műsorban.

2022.01.02 herkedavid

Nekem kifejezetten tetszett a sorozat. Érdekes volt a megoldás a Marvel részéről, és egyben meglepő is, de ami a lényeg, hogy bejött. Jó volt látni a nem megszokott dolgokat, ahogy egyszerre vicces és sötét is a sorozat. Ahogy vívódik magával Wanda, ... Több

Jupiter hagyatéka
2013
Loki

2022.05.08 Robinson76

A Skarlát Boszorkány és az android hamis valósága

Ami a sorozatot a megszokott és átlagosból kiemeli, az nem más, mint a korántsem sablonos sitcom-vonal, ami a legnagyobb meglepetésemre remekül működött. A karakterek komikusan túljátszott sablonok, megnyilvánulásaikat rögzített nevetés kíséri. Vannak itt az adott korszakra jellemző speciális trükkök, korabeli zenék, de még reklámszünetek is. Ezt, az általam egyáltalán nem kedvelt romantikus-misztikus sitcomot mégis lehetett élvezni. Az első epizódokban a sorozat egyik legnagyobb erőssége a bizonytalanság, a fő csapásvonala pedig az, hogy felfejtse a mögöttes dolgokat. Wanda karaktere végig jó, Vízió hozza, amit kell, de sokat nem tesz hozzá. Az akciók a végén elfogadhatók, de a lezárás lehetett volna jobb is. Látványfilmes összecsapásra csak az utolsó részben kerül sor, de abban sem ezen van a hangsúly. Az utolsó részbe az alkotók túl sok mindent akartak belezsúfolni, így szinte összeroskad a saját súlya alatt. Kissé összecsapottnak is tűnt, aminek néhány logikátlan, hirtelen fordulat lett az eredménye. Így marad az emberben némi hiányérzet, és egy olyan benyomás, hogy többet is ki lehetett volna hozni ebből. Merész vállalkozás a Marvel részéről ez a széria, és biztosan megosztja a rajongókat is, de legalább kevésbé sablonos, mint a többi.

2021.05.18 Timon

Nekem többnyire tetszett. Egyelőre azért nem egészen a kedvencem, de jó. Van benne rengeteg zseniális rész. 10/8

2021.01.17 Lali

Az első rész felénél ki akartam kapcsolni, gondoltam, ez elég bugyuta és ráadásul ripacskodós is. Viszont abban a pillanatban, ahogy áttértek a kicsit sötétebb, misztikusabb aspektusokra, nagyon megtetszett. Úgy gondolom, ez egy szép lassan kibontakozó talány lesz.

2021.01.18 dadooo

Ez egyszerűen zseniális, és pont. Váratlant húzott a Marvel, talán kockázatosat is, de telibe talált.

2023.02.05 bkzsani

Hát, az első 2 résznél úgy gondoltam: „Úristen, mi ez? Ez Marvel film?” De aztán már a 4. résztől kezdett értelmet nyerni a dolog, és a legvégére szuper lett. Összességében tetszett a sorozat. Érdemes megnézni. Az első 3 részt is ki lehet bírni, nem olyan rossz, de kihagyni sem szabad, mert így lesz teljes a történet.

2021.01.15 yzerman19

Na ezen eléggé meglepődtem, de jó értelemben. Mindenre számítottam, de erre nem. Nézzétek, és rájöttök! Ez még csak az év eleje, tudom, de biztos vagyok benne, hogy az év legjobbjai között lesz a helye.

2021.01.16 Lallancs

Két rész után teljesen rákattantam, és alig várom, mi következik még.