ZiggityZag   2015. 12. 20.

McG ismét egy nézhető, akcióra hangolt sorozatot alkotott, amiből nem hiányzik a humor sem. A főhős poénos, megfelelő mértékóek az akciójelenetek. Még nem néztem meg az összes részt, de bízom benne, hogy az első pár részből kikövetkeztethető lehetőségek kibontakoznak a későbbiekben.

Pumpu   2015. 08. 12.

Van benne ötlet, és szép csajok is, engem valahogy mégsem fogott meg, kerestem benne valami igazán eredetit vagy különlegeset, ami odaszögezne a tévé elé, de azt nem találtam meg benne. Átlagos akciósorozat.

MrBlond   2014. 10. 22.

Szerintem olyan mintha a 007-es ügynök kalandjait forgatták volna le egy tévésorozatnak. Unatkozni biztos nem fogok egy pillanatig sem, kellemes időtöltés.