Marvel Vasököl

Iron Fist

2023.03.12 hemish Nézhetetlen

Miről is van szó?

Az egyetlen sorozat, amit elkezdtem nézni, és minden egyes részben valahol a vége felé felkaptam a fejem, hogy „Miről is van szó?” Ezen a sorozaton kívül még az életben nem láttam olyan kreálmányt, ahol egyszerűen nyitott szemmel elalszom. Olyan szinten nem érdekel az egész, hogy a főszereplő karakter nevére sem emlékszem, nemhogy a színészére. Fogalmam sincs, hogy miért vesztegettem a saját időm ezzel a sorozattal, számomra olyan szinten érdektelen, hogy felidézni se tudnám, mi történik benne. Az abszolút felesleges kategória.

2022.03.08 Robinson76

Munkásököl, vasököl, odacsap ahova köll!

Engem kicsit a Zöld Íjászra emlékeztet a sorozat, hiszen hősünk itt is hosszú idő után tér vissza kényszer távollétéből, és felhasználva a távolléte alatt kifejlesztett harcművészeti tudását és különleges képességét veszi fel a harcot ellenfeleivel, miközben személyazonosságát is tisztázni szeretné. A cselekmény ezzel együtt fokozatosan bontakozik ki, de túlságosan vontatott. A forgatókönyv sem erőssége a szériának, ami sajnos rá is nyomja bélyegét a sorozatra. A harci jelenetek rendben vannak, viszont a széria pont kétszer hosszabb, mint kellene. A sztori fele ennyi játékidővel lényegesen feszesebb és pörgősebb lehetett volna. Halovány négy csillagot adok neki.

2021.03.12 Zoltán384279

Minden kétséget kizáróan a Netflixen látható leggyengébb Marvel sorozat. Inkább egy vasárnap délutáni családi filmet láttam benne, főleg az első 3-4 részben. Aki a többi sorozathoz hasonlítja, nem is fogja tovább nézni. A sztori nem rossz, de minden ... Több

2017.05.01 hell.l

Szerintem jól össze hozták a sorozatot. A főszereplő is jó a szerepre. A története pedig semmivel sem jobb vagy rosszabb Daredevilnél vagy Jessica Jonesnél. Ez is egy kiváló Marvel sorozat lett.

2017.03.10 Zsombi

Nem tudom nem tudom...a főszereplő egyszerűen annyira de annyira átlagos és steril, hogy nem bírtam beleélni magam sokáig. Aztán egyszercsak elkezdett bunyózni...és azok a jelenetek nem lettek rosszak.

2017.03.11 alien007

Hát...mit mondjak, nem egy túl eredeti ötlet. Igaz, hogy mindent elkövettek, hogy feldobják a témát, és hát, az is látszik, hogy a fiatalabb korosztálynak készült, de...így sem tartozik e legjobbak közzé. Mondjuk látványban, meg trükkökben megjárja.

Titánok
2018