Flash - A Villám

The Flash

2020.03.26 Robinson76

Aki futásra született

A sorozat a DC Comics képregényein alapul, hasonlóan több másik társához. A megszokott szintet hozza ugyan és a középszerből kiemelkedik, de messze van a kiemelkedőtől. Csak rajongóknak tudom ajánlani.

2017.12.13 Yosihiro

Igen azt kaptam amit vártam egy képregény feldolgozástól. Remek lett és remélem lesz folytatás is. Csak ajánlani tudom.

2017.08.19 Deku

Ez a sorozat mindent belead az egyszer biztos, Grant Gustin piszkosul remek színész Flash karakteréhez, a történet szépen kikerekedett és nagyon izgalmas minden egyes epizód.

2018.12.29 Thibo84

A DC-s képregények egyik kedvenc karaktere számomra, a Flash. Mindegyik évadot nagyon jól felépítik, de számomra a karakterre jellemző humor hiányzik belőle, helyette egy nyálas figurát kapok a 3. évadra. Az 1. évad, és a 2. is, számomra egy akcióban... Több

2016.01.16 beero88

Na kérem szépen így kell nagyon pofásan felhozni egy sorozatot olyan szintre amire azt lehet mondani, hogy hűha. Márpedig ez a sorozat szerintem ilyen. Képes olyan feszültséget teremteni és várakozást amivel minden rész után oda szögezi a nézőt.

2017.04.18 bgnz367

Nem kezdett valami erősen a sorozat de szép lassan kiforrott olyanná ami érdemessé teszi őt az említésre. Minden egyes részben megtudnak mosolyogtatni és ez felbecsülhetetlen.

2017.06.29 szucszoli Nézhetetlen

Számtalan jó sorozatnál tapasztaltam azt, hogy már a legelső éved legelső epizódján érezhető, hogy az jó sorozat lesz. (Fargo, Black Mirror, Mr. Robot, Breaking Bad, Better Call Saul, Trónok Harca stb.) Na hát ennél a Flash-nél ennek teljesen az elle... Több

Supergirl
2013
Az Esernyő Akadémia
Titkos invázió

2016.05.09 hell.l

Az egyik legjobb szuperhősös sorozat. A DC sorozatain belül ezt tartom a legkiválóbbnak a Gotham mellett. A második évad szerintem az első évadot is felülmúlta.Nagyon jól bemutatja a karakterfejlődéseket, és ezt az egész univerzumot.

2016.02.11 Megamovie

A sorozatban a Barry Allen kalandjait követhetjük nyomon ,aki egy baleset villámcsapás utáni baleset következtében a világ leggyorsabb emberévé válik és ezt kihasználva próbálja megállítani Central City bűnözőit. A cselekmény az eddigi évadokra bontv... Több

2017.11.11 Kadik

Az első évad nagyon jól sikerült, megvolt benne minden, amitől féltem, hogy nem lesz meg. Teljesen logikus felépítés, jó karakter kezelés. Az újabb évadokban azonban túl sokat akarnak mutatni, az űrlények, az idővonalak, Savitar, ettől már nem tudom úgy bele élni magamat, túlságosan valótlan.

2015.06.24 padfoot8925

Szerintem nagyon jó a sorozat. Igazán érdekes és izgalmas. A végén a lezáró nagyon jól sikerült ámbár így kíváncsi vagyok milyen újdonságot kap majd a következő évad.

2015.06.05 Mr. Z

Nagyon jó megoldás lett a spinoff. Az elején kissé nehézkesen indul be és gyerekesnek tűnik az Arrow után azonban a végére szerintem szépen belejöttek. Nagyon tuti kis sztorit ötlöttek ki hozzá és a rejtély amiket beleraktak nagyon feltudták csigázni az ember érdeklődését. Várom a továbbiakat :)

2016.09.07 Lost Silver Book

Nem szeretem a szuperhősös filmeket, mert azoknak nagyon nincs lehetetlen, így izgalom helyett csak akció maradna... DE(!) ez a sorozat nem ilyen, hanem érzéseket ébreszt! Van benne rejtély, humor, izgalom. Kellemeset csalódtam. Amikor meghallottam, ... Több

2015.06.21 neeta92

Én személy szerint ahogy elkezdődött a sorozat egyre jobban vártam a következő részeket. Hibátlan kis sorozat. Néhol voltak kissé idétlen részek de ez még az elején volt. Azóta viszont eléggé megkomolyodott. Kíváncsi leszek az új évad mit hoz.