Flash - A Villám

The Flash

2016.02.09 Rekyyy

Grant Gustin

2016.01.07 srktmt

Egy Arrow spin off sorozat, ami véleményem szerint jobb lett, mint az eredeti. Jobban átgondolt, kidolgozottabb karakterek, viszont összetettebb storyk. Az egyetlen amit sajnálok, hogy Laurel-effektus ezt szériát sem kerülte el. Iris személyében itt ... Több

2015.02.09 coyote Nézhetetlen

Fenntartásokkal kezdtem neki a sorozatnak, gondoltam, hogy csak egy ócska spinoff lesz az arrowból, mert egy futkározó idiótából mit lehetne kihozni. Szerencsére tévedtem, szuper sorozat lett, az évadon átívelő rejtély miatt már megéri nézni.

2018.09.05 szabó.petra

Izgalmas, kalandos sorozat. Élvezet volt nézni. Alig várom a folytatását. A karakterek nagyon jól alakítják a szerepüket. A történet néha kicsit ismételte önmagát, te nekem ettől függetlenül tetszett.

2017.01.14 pgsd

Előbb kezdtem el nézni, mint a Zöld íjászt, nem is tudtam sokáig, hogy a spinoffja és nem is lehet észrevenni. Jó kis sorozat, izgalmas.

2017.02.10 Tóth Ferenc

Imádom a jól sikerült adaptációkat és ez is az. A flash remek magával ragadó story-val és minőségi kidolgozással rendelkezik! Ajánlani tudom!

2015.03.14 plaxer

Jó lett az elképzelés az Arrow-ból kiválás. Minden részben új és új rejtélyek vannak, de bizonyos értelemben véve minden rész ugyanarról szól, hogy Barry egy olyan hőssel találkozzon, aki megölte az anyját. Bizonyos utalások szerint szeretnének még i... Több

Supergirl
2013
Az Esernyő Akadémia
Titkos invázió

2018.04.16 Ancsi.09

Páromnak hála nem csak a szuperhősös filmekre szoktam rá hanem erre a sorozatra is. Egyszerűen imádom. Alig várom a következő részt :)

2016.05.28 Márics Attila

Hát nemtudom aki szerint a The Flash érdekesebb az Arrow-nán az lehet nem értette az utóbbit. Bár mostanába az emberek azt hiszik, hogy viccesnek kell lennie minden szuperhős adaptációnak, de arra vannak más források.

2017.03.14 Totya05

Az első két évadot egyszerűen imádtam! A harmadik viszont nagyon érdekesre sikerült. Nincs meg benne az a tűz ami az első kettőben meg volt. Plusz megérkezett Kid Flash.

2015.08.24 aezakmi

Imádom ezt a sorozatot! Nagyon jól összerakott történet, fordulatokkal, izgalmakkal! Megy a többi közé!