Carter ügynök

Agent Carter

2019.08.25 Ms. Akárki

Egyszernézős csak pedig nagyon szerettem az Amerikakapitányban ezt a karaktert, de a sorozatban valahogy nem áll össze a személyisége. Marvel fanoknak viszont még így is kötelező darab.

2017.08.22 Deku

Marvel sorozat már megvett, viszont a látvány és a régi kor hangulata miatt képtelenség volt nem kedvelni. Nagyon szépen beleillik a Marvel univerzumába az ügynök története.

2016.01.16 beero88

Végre egy női Marvel karakter akit megismerhetünk és szerethetünk mivel igazán érdekfeszítő a történetvezetés. A színésznő nagyon jól hozza a formát amivel meg is vett a következő évadra is.

2017.04.19 bgnz367

Elsőre nem gondoltam, volna, hogy egy egyszerű ügynök élete ennyire magával tud majd ragadni de tévedtem. Nagyon kedveltem ezt a sorozatot és minden perc izgalmas volt vele.

2016.12.05 trixxy

Marvel fan vagyok, de azt hiszem ez az első olyan sorozatuk amelyiket nem tudok végig nézni. Akartam.. de kb. a hetedik részig bírtam. Mondják, hogy ne adjam fel, később indul be és jobb lesz, de azt hiszem ezt kihagyom. Nem tudom mi a bajom vele, ar... Több

2016.04.27 ereln

Nagyon tetszik ez a 40-es évek hangulata, jól visszaadják az érzést a látványt. A 2. évad szerintem veri az 1. évadot minden tekintetben. Remélem berendelik a 3.évadot is, mert nagyon megtetszett a sorozat hangulata.

2015.06.21 neeta92

Nekem ez volt az egyik kedvenc Marvel spin-off sorozatom. Nagyon jól idézi a kort és az összes ügy amin dolgoztak bejött. A főszál szintén érdekes és külön tetszik, hogy megismerhetjük Tony Stark apját.

2015.02.09 Toncsi Nézhetetlen

Szintén átvezető sorozat szagú, mint az Agents of S.H.I.E.L.D., azonban eddig érdekesnek tűnik a felvezetés. Korhű karakterábrázolás és az akkori társadalmat viszonylag pontosan mutatja be. Peggynek rendkívül nehéz helyzete van a titkosszolgálatnál a... Több

2015.03.29 Trob

Aki szereti a Marvelt, a SHIELD-et, ezt is szeretni fogja. Nagyon jó utalások vannak benne, amit eddig nem tudhattunk. Carter benne lesz a Bosszúállók folytatásában is, gondolom mint visszatekintés, alap részese Amerika Kapitány életének. Jó sorozat!

2016.01.07 srktmt

Egy nagyon jó Marvel filmes univerzumban játszódó sorozat, egy igen jó szinészgárdával és egy nagyon badass főszereplőnővel. Ami pedig a báját növeli, hogy nem napjainkban játszódik így a közeli múlt érdekességei is helyet kaphatnak, ebből fakadóan t... Több

2016.02.15 Farky

Marvel univerzum, régi idők amerikája hangulat remek történetek. Az egyik legjobb, ha nem a legjobb spin-off sorozat, amit hál istennek nem kaszáltak el 1 év után.

2017.12.30 d-mean

Csodálatos!! Szeretném, ha folytatnák..a sztori, színészek és minden más nagyon jól működött ebben a Marvel sorozatban.