Ajin

juliS   2016. 06. 18.

A történet nagyon eredeti, habár a halhatatlanság témájának vonalát már jó páran kiaknázták, de ez mégis újfajta szempontok alapján mesél. Izgalmas, fordulatokban gazdag és érdekes. Teljesen lekötötte a figyelmem. Látvány terén is egészen dicséretes.

Fidos   2016. 06. 12.

Nem gondoltam volna, hogy ez ennyire jó lesz ez a sorozat. Meglepett. Színvonalas a történet, jól kidolgozottak a karakterek és az animációs megoldások tekintetében is méltó helyen van a társai között.

Azt már az első compilation filmnél eldöntöttem, hogy nem érdemes velük a továbbiakban foglalkozni, csak akkor nézzétek meg, ha szeretnétek rövidebb, összefoglalt verzióban (is) megtekinteni. több»