Re: Zero kara hajimeru isekai seikatsu (2016)

Re: Zero kara hajimeru isekai seikatsu

Deku   2017. 08. 23.

Volt már szerencsém hasonló típusú animéhez és szerintem itt is nagyszerűen lett elkészítve. A rajzolása az fantasztikus, hibátlan. A karakterek mókásak, szórakoztatóak és izgalmasak.

Vajaspíritos   2017. 09. 09.

Ez egy nagyon népszerű anime ezért gondoltam belevágok az elején nagyon tetszett aztán a felétől kezdet lemenni a színvonala és az egész egy nagy depivonat lett +bonyolult szálak.DE.... érdemes megnézni gyakorlatilag nem egy történetet ismerünk meg hanem egy ember mentális világát. gondolkoztam hogy 3 vagy 4 csillagot agyak neki én őszintén 3.28-3.8 öt adnák neki de mivel nincs ezért arra gondoltam hogy végülés az elején egy másodpercig se unatkoztam ezért megadtam neki a 4 csillagot