Legacies - A sötétség öröksége

1. évad (2018) - 16 epizód
2. évad (2019) - 16 epizód
3. évad (2021) - 16 epizód
4. évad (2021) - 20 epizód

A sötétség kora és a Vámpírnaplók sikere után új szálon folytatódik a történet. A sorozat főszereplője a 17 éves Hope, cselekménye a Salvatore iskolában játszódik. Tiniboszorkányok, vérfarkasok és vámpírok újabb nemzedékét ismerhetjük meg, akik sosem látott erővel rendelkeznek. Küzdenek, hogy… Több

Premier: 2018.10.25. | HBO Max (2021.10.26.)

2023.10.21 bkzsani

Ez egy érdekes sorozat, amely a vámpírok, boszorkányok és vérfarkasok világában játszódik. Az elődjei a Vámpírnaplók és A sötétség kora nekem jobban tetszett. De azért ez a sorozat is jó, tetszettek a különböző mitológiai szörnyek, a különböző karak... Több

2023.03.01 JRD

Volt benne potencia, de kiaknázatlan maradt

Van a The Originals, van a The Vampire Diaries, és van a sor utolsó, kevésbé megbecsülhető tagja, a Legacies. Ez bizony a sorrend. Pedig a sztori sok mindent rejtett magában. Mégsem sikerült megugrani a lécet (a 4. évad egyenesen gyenge lett). Persze szórakoztató, el van az ember, ha nézi, de mégsem azzal az izgatottsággal ültem le egy idő után. A Sötétség korában volt kraft, igazi ármány és remek manipuláció (nem beszélve a beszédstílusról); a Naplókban volt tűz, szenvedély. Mégsem mondhatom, hogy ez egy rossz sorozat. Szórakoztató kikapcs. Igazából a sorozat lelkét számomra a fő mellékszereplők adták, nem Hope vagy Landon. Sokkal jobban érdekelt MG sorsa, Kaleb története, Salzman karaktere vagy épp Josie és Lizzie gondolatai. Nem lettem szegényebb a rászánt idő miatt, szórakoztam, kikapcsolódtam és jó volt elmerülni a misztikum, vámpírok, szörnyek, vérfarkasok és a varázslatok újabb világában. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2020.04.05 Eniq

Tetszik a sorozat, de azért szerintem nem hozza az elődei színvonalát. A színészek jók és tök jó, hogy néha látunk egy-egy régi szereplőt is felbukkanni. Hope karaktere engem kicsit irritál annyira nem szimpatikus nekem pedig próbáltam őt megkedvelni, de sajnos máig sem sikerült.

2019.02.08 Bee97

Azoknak ajánlanám, akik szeretik a Vámpírnaplókat és az Originalst! Nagyon szeretek ebbe a világba lenni, és jót tett egy kis vér frissítés. Hozza a két elődje színvonalát :)

2020.02.09 Róbert Gyenes

A Vámpírnaplók és a The Originals közös folytatásaként megjelent sorozat. Új generáció, régi szereplők közül is felbukkannak néhányan.. aki szereti az előzmény sorozatokat ezt is fogja! Bár a szörnyek néha már túl sokak.

A sorozat utolsó részében feltűnik Candice King (Caroline Forbes) a Vámpírnaplókból és Joseph Morgan (Klaus Mikaelson) a The Originals című sorozatból. Szerző: Gábor390920

Matthew Davis és Zach Roerig mindhárom Vámpírnaplók sorozatban szerepeltek legalább egy részben. (Vámpírnaplók, The Originals, Legacies)Szerző: Gábor390920

2022 tavaszán bejelentették, hogy az éppen futó negyedik évad lesz az utolsó is egyben. Ezzel együtt véget ér egy korszak a Vámpírnaplók-univerzumban, amely 2009-ben kezdődött.Szerző: Gábor390920

A sorozat a Vámpírnaplók és A sötétség kora című sorozatok világához tartozik.Szerző: Gábor390920