Legacies - A sötétség öröksége (2018-2022)

Legacies

Eniq   2020. 04. 05.

Tetszik a sorozat, de azért szerintem nem hozza az elődei színvonalát. A színészek jók és tök jó, hogy néha látunk egy-egy régi szereplőt is felbukkanni. Hope karaktere engem kicsit irritál annyira nem szimpatikus nekem pedig próbáltam őt megkedvelni, de sajnos máig sem sikerült.

Bee97   2019. 02. 08.

Azoknak ajánlanám, akik szeretik a Vámpírnaplókat és az Originalst! Nagyon szeretek ebbe a világba lenni, és jót tett egy kis vér frissítés. Hozza a két elődje színvonalát :)

Róbert Gyenes   2020. 02. 09.

A Vámpírnaplók és a The Originals közös folytatásaként megjelent sorozat. Új generáció, régi szereplők közül is felbukkannak néhányan.. aki szereti az előzmény sorozatokat ezt is fogja! Bár a szörnyek néha már túl sokak.

A sorozat utolsó részében feltűnik Candice King (Caroline Forbes) a Vámpírnaplókból és Joseph Morgan (Klaus Mikaelson) a The Originals című sorozatból.

(Gábor390920)

Matthew Davis és Zach Roerig mindhárom Vámpírnaplók sorozatban szerepeltek legalább egy részben. (Vámpírnaplók, The Originals, Legacies)

(Gábor390920)

2022 tavaszán bejelentették, hogy az éppen futó negyedik évad lesz az utolsó is egyben. Ezzel együtt véget ér egy korszak a Vámpírnaplók-univerzumban, amely 2009-ben kezdődött.

(Gábor390920)

A sorozat a Vámpírnaplók és A sötétség kora című sorozatok világához tartozik.