Preacher (2016-2019)

Preacher

Preacher

Cliff Booth   2019. 09. 22.

Rengeteg ideig szemeztem ezzel a sorozattal (, de égül rávettem magam, hogy megnézzem. Bármennyire is elborult és idiótaság, akkor is szerethető. A karakterek meglepően jól megvannak írva, őrültebbnél-őrültebb jelenetek követik egymást, de kellő drám... több»

Sabnock Sanatory   2018. 02. 28.

Sok jót, de sok rosszat sem tudok mondani......ebben a műfajban biza vannak jobbak!

harnas1207   2018. 12. 04.

Én élveztem, tetszett a vallásos irónia. Volt egy őrült hangulata a sztorinak és a szereplők is jók voltak. A vámpír indokolatlan, de hatalmas figura. Dominic Cooper pedig egyértelműen a legjobb választás a prédikátor szerepére.

Evok1909   2018. 03. 11.

Pazar sorozat. Nagyon átjön a jó és a rossz, vagyis ezek összemosódása, vagyis az, hogy nézőpont kérdése az egész. Persze többet is ki lehetett volna hozni belőle, de nem vagyok elégedetlen.

Fiatalság kirobbanó ereje   2016. 11. 17.

2016 egyik legnagyobb filmes szégyene, véleményem szerint én erre nem hogy 5 de 2 csillagot is meggondolnék! Szerintem a színészek pocsékul alakítanak, a hangok borzalmasak még a cselekmény talán-talán...

tamas84   2016. 02. 11.

Sok mindenre számítottam, de őszintén szólva erre azért nem. Nagyon kellemes csalódás volt, dögös, véres, nagyképű sorozat ez. Pont nekem való :D

Sniper   2016. 06. 17.

Lendületes, stílusos, nagyon egyedi hangulatú sorozatnak ígérkezik a Preacher. A képregény egy kicsit más, de már rájöttem, hogy ezt a két dolgot érdemes egymástól elválasztani. Nálam telitalálat, de még óvatos vagyok, az öt csillaggal várjuk meg az évad végét.

A negyedik évadot teljes egészében Ausztráliában forgatták.

(Nk)

A Texasban játszódó részeket valójában Albuquerque-ben, Új-Mexikóban forgatták.

(Nk)

A 2000-es években Garth Ennis, a Preacher-képregények írója, Kevin Smith és Scott Moiser segítségét kérte, hogy cégükön (View Askew Productions) keresztül segítsék anyagilag egy filmes adaptáció elkészítését. Hárman felkeresték Bob Weinsteint a Miramax Filmsnél, hogy felvázolják neki a film ötletét, azonban nem sikerült tető alá hozni a projektet.

(Nk)

Ruth Negga és Dominic Cooper egy párt alkotnak a való életben. Negga Tulip szerepére készült fel, és ehhez Cooper segítségét kérte, akinek annyira tetszett a forgatókönyv, hogy azonnal elkezdte a képregényt olvasni, és jelentkezett Jesse szerepére.

(Nk)

Ez a negyedik sorozat, ami egy Vertigo által kiadott képregény alapján készült a Constantine (2014), az iZombie (2015) és a Lucifer az Újvilágban (2016) után.

(Nk)

A Prédikátor remekül ötvözi a komótos westernhangulatot a titokzatos, természetfeletti jelenléttel, horrorba illő gyomorforgató momentumokkal, az emberibb megközelítésű drámával és egy eszeveszettül pörgős kalandfilmmel. több»