Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Preacher (2016-2019)

Preacher

Preacher

Cliff Booth   2019. 09. 22.

Rengeteg ideig szemeztem ezzel a sorozattal (, de égül rávettem magam, hogy megnézzem. Bármennyire is elborult és idiótaság, akkor is szerethető. A karakterek meglepően jól megvannak írva, őrültebbnél-őrültebb jelenetek követik egymást, de kellő drám... több»

Sabnock Sanatory   2018. 02. 28.

Sok jót, de sok rosszat sem tudok mondani......ebben a műfajban biza vannak jobbak!

harnas1207   2018. 12. 04.

Én élveztem, tetszett a vallásos irónia. Volt egy őrült hangulata a sztorinak és a szereplők is jók voltak. A vámpír indokolatlan, de hatalmas figura. Dominic Cooper pedig egyértelműen a legjobb választás a prédikátor szerepére.

Fiatalság kirobbanó ereje   2016. 11. 17.

2016 egyik legnagyobb filmes szégyene, véleményem szerint én erre nem hogy 5 de 2 csillagot is meggondolnék! Szerintem a színészek pocsékul alakítanak, a hangok borzalmasak még a cselekmény talán-talán...

Evok1909   2018. 03. 11.

Pazar sorozat. Nagyon átjön a jó és a rossz, vagyis ezek összemosódása, vagyis az, hogy nézőpont kérdése az egész. Persze többet is ki lehetett volna hozni belőle, de nem vagyok elégedetlen.

Sziszi   2016. 07. 18.

Jó alakítások, ütős zenék, izgalmas sztori, nálam egyelőre pozitív irányba billen a mérleg. Kíváncsi vagyok a folytatásra. Egy évadig biztosan maradok.

Sniper   2016. 06. 17.

Lendületes, stílusos, nagyon egyedi hangulatú sorozatnak ígérkezik a Preacher. A képregény egy kicsit más, de már rájöttem, hogy ezt a két dolgot érdemes egymástól elválasztani. Nálam telitalálat, de még óvatos vagyok, az öt csillaggal várjuk meg az évad végét.

A Prédikátor remekül ötvözi a komótos westernhangulatot a titokzatos, természetfeletti jelenléttel, horrorba illő gyomorforgató momentumokkal, az emberibb megközelítésű drámával és egy eszeveszettül pörgős kalandfilmmel. több»