Az Álmosvölgy legendája

(Sleepy Hollow)

TomÁcs  2016. 05. 06.

Izgalmas sorozat, nem egy megszokott időugrásos sztori. A részek egyenként is kellően izgalmasak és a szereplők is kedvelhetőek.

Orosz István  2016. 05. 28.

Nem a legjobb sorozat de azért vannak benne jó dolgok. Jó ez a misztikum amelyik körbeveszi a sorozatot. Néha unalmas, néha meg egész jó részek vannak benne. Rejtélyes egyben dráma is van benne.

indingo  2017. 04. 18.

Egy minőségi sorozatról van szó, annak ellenére, hogy egy misztikus történet álla középpontjában. Van benne történelem és jókora humor is, kedvelhető sorozat.

Edii  2015. 09. 17.

Nagyon izgalmas és hangulatos sorozat, eredeti nyelven pedig egyszerűen nagyon jó nézni!

Deku  2017. 08. 22.

Nem volt a kedvenc sorozatom, egy-két részt sikerült megnéznem belőle mert nem fogott meg. Akadtak remek pillanatok amikor úgy éreztem maradok de sajnos végül az unalom győzött.

Cinestar: Az Álmosvölgy legendája
Minden hibája ellenére szerethető darab a Sleepy Hollow, mivel abszolút egyedi ízvilággal bír, amivel manapság nem sok horror sorozat dicsekedhet el.

Bár a sorozatban Abbie a nővér, a valóságban a Jenny-t játszó Lyndie Greenwood az idősebb.

(HercegPeter)

A sorozat Washington Irving, "The Legend of Sleepy Hollow" című regényén alapul.

A Fej Nélküli Lovas a brit hadsereg tradicionális vörös köpenyét viseli.