Az Álmosvölgy legendája

1. évad (2013) - 13 epizód
2. évad (2014) - 18 epizód
3. évad (2015) - 18 epizód
4. évad (2017) - 13 epizód

Ichabod Crane 250 évvel halála után feltámad, hogy megoldjon egy ősrégi rejtélyt. Azonban nem ő az egyedüli, aki visszatért az élők sorába. A Fej Nélküli Lovas őrült vérengzésbe kezd a modernkori Sleepy Hollowban. Crane-t és a Lovast a polgárháború csataterén vérmágiával átkozták el, a férfinak… Több

Premier (HU): 2014.02.04. | Disney+ (2022.06.14.)

2020.09.29 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Most őszintén. Mi ez? Egy CGI által létrehozott, rém unalmas zöld háttér, amihez über gagyi színészek dögunalmas játékot tettek hozzá. Lapos és élettelen. Ezt csak fej nélküliek élvezhetik.

2017.04.18 indingo

Egy minőségi sorozatról van szó, annak ellenére, hogy egy misztikus történet álla középpontjában. Van benne történelem és jókora humor is, kedvelhető sorozat.

2017.08.22 Deku

Nem volt a kedvenc sorozatom, egy-két részt sikerült megnéznem belőle mert nem fogott meg. Akadtak remek pillanatok amikor úgy éreztem maradok de sajnos végül az unalom győzött.

2016.05.28 Orosz István

Nem a legjobb sorozat de azért vannak benne jó dolgok. Jó ez a misztikum amelyik körbeveszi a sorozatot. Néha unalmas, néha meg egész jó részek vannak benne. Rejtélyes egyben dráma is van benne.

2016.05.06 TomÁcs

Izgalmas sorozat, nem egy megszokott időugrásos sztori. A részek egyenként is kellően izgalmasak és a szereplők is kedvelhetőek.

A Dr. Csont (S11E05) és Az Álmosvölgy legendája (S3E05) kétszer is keresztezik egymást, habár a Dr. Csontban epizód főszerep jut Abbie-nek és Crane-nek, míg Brennan-nak és Booth-nak csupán pár jelenet jut Az Álmosvölgy legendájában.Szerző: Ywerd

Bár a sorozatban Abbie a nővér, a valóságban a Jenny-t játszó Lyndie Greenwood az idősebb.Szerző: HercegPeter

A sorozat Washington Irving, "The Legend of Sleepy Hollow" című regényén alapul.Szerző: hp

A Fej Nélküli Lovas a brit hadsereg tradicionális vörös köpenyét viseli. Szerző: hp

Orlando Jones karakterének neve, Frank Irving utalás a sorozat alapjául szolgáló regény szerzőjének nevére, Washington Irvingre. Szerző: hp

Értékelés: 6.5/10
(2016. 01. 07.)
Minden hibája ellenére szerethető darab a Sleepy Hollow, mivel abszolút egyedi ízvilággal bír, amivel manapság nem sok horror sorozat dicsekedhet el.