Bleach

Bleach: Burîchu

2024.04.14 Kazuma1991

Sok harc

Nagyon szeretem! Meg sok jó lány van benne!

Nem vagyok anime rajongó, a fiam mutatta meg az első ilyen jellegű filmet, és szép lassan beleszerettem. Ez is az egyik nagy kedvenc. Hullámvölgyek vannak benne, de összességében szuper kis anime.

2017.12.13 Yosihiro

Kiváló anime, amit látni kell. A szellemvilág harcait bemutató sorozat mindenki kedvence. Aki még nem látta annak csak ajánlani tudom aki viszont látta biztosan szívesen nézi újra meg újra.

2019.05.11 Thibo84

Látványos, humoros és akciódús anime. Egyedül az nem tetszett, hogy Ichigo meg a halálistenek közös csatáját az arrancarok ellen, megszakítják más és más mellékszállókkal és pont akkor amikor izgalmassá kezdtek válni a dolgok. Alig bírtam kivárni, ho... Több

2017.08.22 Deku

Egy rohadt állati jó anime ez. Aizen-nel való végső harcig nagyon imádtam ezt a sorozatot. Aztán kissé veszített fényéből és túlzásokba ment át de még ott is szerettem.

2018.07.27 Norbi

Nem olyan rég kezdtem el nézegetni ennek a sorozatnak a részeit és be kell vallanom, hogy levett a lábamról. Hihetetlenül pörgős, vicces, és akciódús .

2015.06.16 Miss Rika

A Bleach az egyik legjobb anime amit valaha láttam. Akadtak a vége fele már laposabb részek amikor elvesztette Ichigo az erejét és új erőt kap de ennyi belefér. Ezen kívül viszont nagyon élvezhető sorozat.

2019.02.25 Megumi

A Bleach egy kötelező darab azoknak, akik a shounen műfajba akarják belevetni magukat. A shounen egyik királya, ha nevezhetem így. :D Brutális harcok és jó történet. Csak kár, hogy a manga befejezése már nem került meganimálásra.

2015.06.07 djxeon

Egy szóval jellemezve: EPIC