Csak színház és más semmi

Csak színház és más semmi

2019.04.19 petraszab

Már előre sajnálom, hogy vége lesz. A karakterek eléggé kinőtték magukat. A színházas környezet engem elvarázsolt.

2017.04.11 indingo

A második évad sokkal jobb lett mint az első. Itt mindent kimondtak és jó kis poénok voltak benne. Több szerep jutott a háttérszereplőknek is gazdagítva ezzel a sorozatot.

2016.04.14 Szilonka

Egynek elment, de nem vágyom rá, hogy újranézzem. Nem volt se dráma, se vígjáték olyan semmilyen volt. Amikor végre történhetett volna valami vége lett. A rendező felesége és a restaurátor szerelmi történetére lettem volna kíváncsi.

2017.10.23 Bazzzsi

Egész pofás hazai sorozat, helyenként jól megírt és vicces párbeszédekkel, másutt kicsit túljátszott és túlerőltetett jelenetekkel. Egy könnyed limonádé, kellemes kikapcsolódást tud nyújtani egy fáradt nap végén.

2018.04.14 TomÁcs

Rég készült Csányi-Schell produkció gyorsan csinálni kellett egyet. Nem tudom, hogy a 3. évaddal véget is ért a sorozat, de minden szálat lezártak. Tetszett a színházi környezet és maga a történet is.

2018.11.03 VvV

Sok dolog nem történt a sorozatban és a színészi játék sem volt említésre méltó. Egynek elment.

2018.07.10 Norbi

Nekem tetszett . Ami különösen megragadott, hogy nem csak a főszereplők körül forgott a világ. Nagyon jó poénok voltak, amik jókor is hangzottak el, a színház mint téma remek ötlet. Természetesen nem ilyen egy színház, ez egy koncentráltabb változata... Több

Társas játék
Hol nézheted: HBO Max,TV
Egy nap
2024

2017.07.24 Lonka

Eléggé odatették magukat a készítők. A párbeszédeket értelmesen írták meg, sokszor pikirt és odaszólós dumával. Humoros kis sorozat a színhát világáról.

2017.12.14 Greeta

Nagyon szórakoztató sorozat kis sorozat és annyira természetesek a szereplők. Történetben is tetszetős, könnyed sztori poénos jelenetekkel. Csányi karakterét kedvelem a legjobban.

2016.06.19 Timcsi

Túl sok élményt nem adott a film, picit mintha visszamentünk volna az időben. A története picit fárasztó és a szereplők is irritálóak.

2016.04.27 HanGa

Jó volt Csányit és Schell Juditot újra szó szerint egy színpadon látni. Egyszerű, nem túl bonyolult történetű sorozat remek hazai színészekkel. A végét olyan semmilyen lett, azon még dolgozhattak volna.

2016.10.13 Hablaty

Sok filmélményt nem nyújtott. A színházi életbe nagyobb betekintést engedhetett volna.

2016.08.31 adamkatka

Szeretem a magyar filmeket, főleg ha Csányi Sándor is feltűnik :-) :-). Jó párost alakítanak Schell Judittal, szerethető, élvezetes, vicces, könnyed. Azt kaptam, amit vártam tőle. Jó a zenéje is! :-)

2017.02.26 Hercegno

Sajnálom a sorozatot, jól megírt, jól játszott, jól rendezett volt. Még az is megtörtént, hogy megkedveltem olyan szinészt akit egyébként más olcsó komédiás szerepei miatt nem különösebben kedvelek (Csányi Sándor), itt nagyon tetszett a játéka. De mondhatnám Szervét Tibort is és másokat is.