Csak színház és más semmi (2016-2019)

Csak színház és más semmi

Vélemények: Csak színház és más semmi (2016)

petraszab   2019. 04. 19.

Már előre sajnálom, hogy vége lesz. A karakterek eléggé kinőtték magukat. A színházas környezet engem elvarázsolt.

indingo   2017. 04. 11.

A második évad sokkal jobb lett mint az első. Itt mindent kimondtak és jó kis poénok voltak benne. Több szerep jutott a háttérszereplőknek is gazdagítva ezzel a sorozatot.

Szilonka   2016. 04. 14.

Egynek elment, de nem vágyom rá, hogy újranézzem. Nem volt se dráma, se vígjáték olyan semmilyen volt. Amikor végre történhetett volna valami vége lett. A rendező felesége és a restaurátor szerelmi történetére lettem volna kíváncsi.

Norbi   2018. 07. 10.

Nekem tetszett . Ami különösen megragadott, hogy nem csak a főszereplők körül forgott a világ. Nagyon jó poénok voltak, amik jókor is hangzottak el, a színház mint téma remek ötlet. Természetesen nem ilyen egy színház, ez egy koncentráltabb változata... több»

TomÁcs   2018. 04. 14.

Rég készült Csányi-Schell produkció gyorsan csinálni kellett egyet. Nem tudom, hogy a 3. évaddal véget is ért a sorozat, de minden szálat lezártak. Tetszett a színházi környezet és maga a történet is.

VvV   2018. 11. 03.

Sok dolog nem történt a sorozatban és a színészi játék sem volt említésre méltó. Egynek elment.

Bazzzsi   2017. 10. 23.

Egész pofás hazai sorozat, helyenként jól megírt és vicces párbeszédekkel, másutt kicsit túljátszott és túlerőltetett jelenetekkel. Egy könnyed limonádé, kellemes kikapcsolódást tud nyújtani egy fáradt nap végén.

Lonka   2017. 07. 24.

Eléggé odatették magukat a készítők. A párbeszédeket értelmesen írták meg, sokszor pikirt és odaszólós dumával. Humoros kis sorozat a színhát világáról.

Timcsi   2016. 06. 19.

Túl sok élményt nem adott a film, picit mintha visszamentünk volna az időben. A története picit fárasztó és a szereplők is irritálóak.

Greeta   2017. 12. 14.

Nagyon szórakoztató sorozat kis sorozat és annyira természetesek a szereplők. Történetben is tetszetős, könnyed sztori poénos jelenetekkel. Csányi karakterét kedvelem a legjobban.

Hablaty   2016. 10. 13.

Sok filmélményt nem nyújtott. A színházi életbe nagyobb betekintést engedhetett volna.

HanGa   2016. 04. 27.

Jó volt Csányit és Schell Juditot újra szó szerint egy színpadon látni. Egyszerű, nem túl bonyolult történetű sorozat remek hazai színészekkel. A végét olyan semmilyen lett, azon még dolgozhattak volna.

adamkatka   2016. 08. 31.

Szeretem a magyar filmeket, főleg ha Csányi Sándor is feltűnik :-) :-). Jó párost alakítanak Schell Judittal, szerethető, élvezetes, vicces, könnyed. Azt kaptam, amit vártam tőle. Jó a zenéje is! :-)

Hercegno   2017. 02. 26.

Sajnálom a sorozatot, jól megírt, jól játszott, jól rendezett volt. Még az is megtörtént, hogy megkedveltem olyan szinészt akit egyébként más olcsó komédiás szerepei miatt nem különösebben kedvelek (Csányi Sándor), itt nagyon tetszett a játéka. De mondhatnám Szervét Tibort is és másokat is.

kisssjanka   2018. 07. 25.

Tetszett a sorozatban, hogy több szálon futott a cselekmény és pont olyan színészek játszanak benne akik nagy kedvenceim, nem okozott csalódást. Ajánlom mindenkinek aki szereti a magyar humort.

Panna   2016. 06. 17.

vegyes érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban. A története még jó is lehetett volna, de sok helyen eléggé unalmas volt.

punktum   2016. 06. 25.

Színház szerelemeseinek kötelező darab, amúgy eléggé sablonos a története.

szanko   2017. 07. 18.

Jó kis magyar sorozat, jó szövegekkel, vicces jelenetekkel. Könnyed, szórakoztató kikapcsolódást nyújt mindenki számára. A színészi alakítások és a történet sem rossz.

Rowena430   2018. 03. 27.

Kellemeset csalódtam benne, sokkal jobb volt, mint amit vártam. Maga az ötlet már számomra tökéletes, és érdekes volt belesni a színfalai mögé egy sorozat formájában. Mind a kitűnő színészi játék, a humor és a furdulatok meg voltak benne, az egyik kedvenc sorozatom lett.

Koviki   2018. 11. 04.

Schell Judit és Csányi Sándor párosát nagyon szeretem, mindig jól játszanak együtt. Nem vagyok oda meg vissza a magyar filmekért vagy sorozatokért, de ez kifejezetten szórakoztató sorozat.

huhu   2019. 04. 08.

Jól indult, de...

A sorozat jól kezdődött, egyre jobban sikerültek az évadok. A negyedik évad viszont meg sem közelíti az előzőket, melynek fő oka valószínűleg a színház hiánya. Lássuk be, egy ilyen témájú sorozatnál ez komoly probléma. Kár...

Zsófi Géczi   2018. 06. 03.

Az évadok egyre jobbak és jobbak, viszont semmi nagyobb csavar nincs benne és az évad utolsó részére mindig elrendeződnek a dolgok. Sajnos nincs miért várni a következő évadot.

tolgyesk   2017. 08. 19.

Az első évadban még néha nem találkozott a színész és a szerep :) de a második évad zseniális. Lassan, alattomosan válik függővé az ember :) Imádom ezt a fajta, intellektuális humort, ami nem harsány, de mégis állandó vigyorgásra készteti a nézőt :) Nagyon várom a 3. évadot!