Korhatáros szerelem

Korhatáros szerelem

2021.11.23 Péter Fazekas

Első évad nem rossz, második elég szörnyű.

2017.12.05 indingo

Nem voltam elragadtatva az első két résztől. A története lehetne izgalmas, de a párbeszédek elég gyermetegek. Ami tetszett azok a magyar dalok és a bevágott budapesti képkockák.

2019.01.26 Norbert93

Szokásos gyenge magyar sorozat, amit felpromóztak rendesen és szexualitásra épülő sémákra épül.

2018.03.31 Bazzzsi

Már az elejétől kezdve unalmas a sztori. Ez a meglátni és megszeretni nekem béna volt. És részről részre sem lépünk előre, csak toporgunk egy helyben.

2018.04.14 TomÁcs

Meglepően sokaknak tetszik. Elég bárgyú a története. A részekben sok minden nem történik. A mélypont a két abszolút össze nem illő, nullkémiás főszereplő.

2018.10.29 VvV

A második évad rém kínos. A sok erotikusjelenettel akarják megfogni a nézőket. Szégyen.

2017.12.14 Greeta

Ennyi unottfejű gyereket nehéz lehetett találni, mint a Kovács Patríciát megformáló karakter kölkei. Egyes párbeszédek rém kínosak, nagyon amatőr az egész.

2019.01.28 Timcsi

Örülök, hogy vége lett, olyan nagy benyomást nem letett rám. Számomra nem volt hiteles, amit láttam.

2020.10.20 petraszab

Nekem hiányzott a filmből az érzelem. nem éreztem azt a nagy kémiát a két főszereplő között, ami a sorozat szerint megvolt.

2018.11.07 iq.csabi

Kissé színpadias, de azért szórakoztató tud lenni. Egy laza sorozat ami nem igényel különösebb figyelmet.

2018.01.29 Patrik98

A sorozat elég jól mutatja, hogy a kor az csak egy szám, és a mai világban egyre jellemzőbb ez. Minden részét láttam eddig, nekem nagyon bejött.

2018.12.15 kozse48

Revideálás

Amennyire kedves volt az első évad, annyira szupergyenge a második. Az első évadban elfogadható volt, hogy egy kedveske romantikus izét csapnak, hú de késői (korai) szerelem, néhány csavar, megjegyzem, a mellékszereplők már itt kenterbe verték a főszereplőket. De a második évad a végtelenségig gyenge. Mindig megnéztem, hátha, igen, ráértem. Kényszervigyorok, heherészések, irreális csavarok amelyek egy C kategóriás krimiben sem mennek el, kórságosan gyenge szövegtechnika, nulla természetesség. ha valakinek ízlik az ilyesmi, persze nézhető, de nekem rendkívül bosszantó volt a casting, az erőltetett sztorizás, még erőltetettebb jópofizás - szóval tízből kettő, kis jóindulattal három, de ötből csak egy.

2019.01.07 Hajrakte

Az első évad még szórakoztatónak is hatott, a második színvonala már visszább esett, szereplők elszürkültek, egyedül Dusán karaktere volt élvezhető, azért ha nincs más, agy kikapcsolásnak nem rossz.

2018.05.14 Nexcsi

Nekem nagyon tetszett! Sok humor és romantika. Szuper lett! Nagyon várom már a folytatást!!!