Szerelem és anarchia

Love & Anarchy
Takszi

1. évad (2020) - 8 epizód
2. évad (2022) - 1 epizód

Egy könyvkiadó két nagyon különböző munkatársa, egy férjezett tanácsadó és a fiatal műszaki szakember egy izgalmas, titkos és őrült játékba kezd, ami egyre inkább megváltoztatja az életüket.

(Varga_Júlia)

Rendező: Lisa Langseth
Ország: Svédország
Premier: 2020.11.04. | Netflix (2020.11.04.)

2022.06.29 Takszi

Újabb skandináv sorozat, ami megnyert magának. Nekem sokat tett hozzá, hogy a címben szereplő szerelem inkább csak katalizátora volt az eseményeknek, nem elsődleges célja, a karakterek egyéni drámái sokkal érdekesebbek voltak számomra, főleg a másodi... Több

2020.12.30 Robinson76

Egy könyvkiadó margójára

Ebben a sorozatban egy könyvkiadó, illetve az ott dolgozók ügyes-bajos dolgai elevenednek meg, egy elmélyülő romantikus szállal fűszerezve. Ritkán nézek ilyen típusú, vagy ehhez hasonló szériákat, de láttam benne a potenciált, így tettem vele egy próbát. Nem bántam meg, hogy végül belekezdtem, mert jól indított, de aztán nem abba az irányba ment el, mint amire számítottam, és így megrekedt a középszerű szintnél.

2020.11.04 kmona

Érdekesen világít rá a társadalmunk íratlan szabályaira, és egészen felszabadító élmény. Bár lenne még több ilyen alkotás...

2020.11.05 cvölf

Nem kétlem, hogy megosztó sorozat lesz, mert valakinek vagy bejön, vagy nem - azaz vagy érti, vagy nem. Nekem tetszett, képes voltam végignézni az egészet egyszerre (fyeah, karantén!), de igen jó szórakozásnak bizonyult.

2020.11.07 nmth01

Nem volt elég alapos a rendezés meg az írás - kicsit elcsúsztak az arányok itt-ott, ezért néhol sok, néhol pedig unalmas, de az alapötletben van még.

Lisa Langseth a sorozat készítője, és a produkció a második eredeti svéd Netflix sorozat a Quicksand után, ami egy 2019-es tinidráma.Szerző: Hupka Adrián

Társas játék
2011