Szomszédok

Szomszédok

2024.02.18 Schumy1

Igen, amit mindenki ismer, látott, még olyan is, aki azt mondja, nem. Szerettem nagyon. Ha jól emlékszem, csütörtökönként ment a tv-ben. A család kötelező sorozata volt úgy, mint péntekenként a Dallas.

Kötelező darab volt! De imádtam!

Anno, bevallom én is néztem, ha nem is minden egyes részt, de azért rajongója voltam hazánk egyik kultikus sorozatának. A nem létező gazdagréti lakótelep élt és virult. Megnézhettük a beköltözéstől a berendezkedésig hőseinket a mindennapjaikban. Gyer... Teljes kritika

2017.11.28 indingo

A sorozat annak köszönheti a népszerűségét, hogy nem nagyon volt más akkor. Eléggé lassú a története, és sok benne a felesleges duma is. Etától meg felállt a hátamon a szőr.

2021.12.02 Péter Fazekas

Egyszerűen imádom, a kedvencem, eredetit is láttam gyerekként, és többször ismétlésként is, sajnos sok nagyszerű színész már nincs velünk.

2015.05.07 bambula Nézhetetlen

A Szomszédoknak a legnagyobb előnye, hogy nagyon vicces videókat ollóznak össze belőle az emberek youtube-on (pl. indokolatlan cenzúra). Egyébként iszonyat szocialista propaganda volt az egész, nem tudom akkor hogy tekintettek rá az emberek de mai szemmel abszurd.

2015.12.29 Niki19

Nekem nagyon tetszett ez a sorozat, mivel tele van romantikával, érzelmekkel. Bár kicsit régi a sorozat, attól függetlenül érdemes megnézni. Ajánlom mindenkinek.

2019.12.28 harnas1207

A retró Barátok közt. Régen sem értettem miért nézik ezt az emberek. Talán csak azért, mert magukra ismernek az átlag embert játszó színészekben.

2015.02.12 Bimbi Nézhetetlen

Az egyik legunalmasabb sorozat volt. Annak idején is csak azért lehetett nézettsége, mert nemigen volt más. Melankólikus, lehangoló, depressziós

2015.02.10 Katie75 Nézhetetlen

Gyerekként alig vártuk,mostanság bele néztem.Sokat változott a világ. :D

Imádom, oda-vissza néztem ezerszer... Abban az időben éltem. A színészek java már nem él sajnos. Igen, a Szomszédokat lehet szeretni és utálni, igen, lehet, hogy gagyi volt egyesek szerint. Mégis sokan szerették. Én minden esetre nagyon. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️... Több

2022.08.31 Vanesa Sarbu

Így a szomszédok...