hell.l   2017. 05. 03.

Szerintem a maga kategóriájában elég jó kis sorozat volt szombat délelőttönként. A történetek nem voltak túl bonyolúltak, de délutáni kikapcsolódásra tökéletesen jók voltak

vejunkanew   2017. 05. 06.

Izgalmas és pörgős sorozat, szinte minden epizódra jut valami új. Ez egy teljesen más, mint az egész estés film, szerintem méltó folytatása és bővítése ennek az univerzumnak.

spikeZ   2017. 05. 03.

Nem mondanám egy izgalmas sorozatnak, lényegében a Kevin Sorbo-féle Hercules koncepciójához hasonlít, szóval nem sok köze van az eredeti mozifilmhez. Máskülönben egy-két rész egészen kiemelkedő tud lenni, de csak ismételni tudom magam, nem veszítetek sokat, ha ezt a sorozatot egyszerűen kihagyjátok. :)

Danny Woodburn