Vélemények: Xena, a harcos hercegnő (1995)

indra666   2022. 05. 16.

Akkoriban mindent vitt ez a sorozat, mai szemmel lehet kritizálni, de nem szabad. Gondosan megírt forgatókönyv, izgalmas évadok, szerethető karakterek, még a negatív hősök se gyűlölni való figurák. A kaland humorral párosul, aki látta, szívesen emlék... több»

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Szórakoztató történelmi sorozat, melyből tanulni is lehet és végig izgalmas. Nagyon szépek a tájak ahol játszódik.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Kiváló sorozat és nagyszerű történetek. A mitológia minden zegzugából előlépő teremtmények világa igen izgalmas kalandokat mutat be nekünk.

indingo   2017. 05. 02.

Ez a sorozat sem most ment. Azidőtájt nagyon szerettem, ma már eléggé nevetséges az egész, de hát változnak a dolgok. A Herkules is akkor ment, azt is nagyon bírtam.

Norbert93   2019. 04. 13.

Kicsit gagyinak tűnt régen is, nem szerettem annyira, mint a Herkulest, de ettől függetlenül mindig néztem és nem csak azért, mert nem volt más (nyilván ez sem elhanyagolható). Nem túlzás azt mondani, hogy a film azóta kultikussá vált, és egyfajta kultuszt alakított ki maga körül.

Teemeah   2020. 02. 28.

Tinikorom hősnője

Tinikoromban imádtam ezt a sorozatot, eleve az, hogy egy NŐ volt a főszereplője, aki szép is, csinos is, és mellé kemény és karakán és nem lehet vele lacafacázni. Aztán az egészet elkezdték elvinni leszbikus szerelem irányába Gabriellel, a végére meg már azt se tudtam ki kivel van és miért, az utolsó részek meg ilyen WTF-élmény volt, "de miért??" felkiáltásokkal. Valamiért az amcsik egyszerűen képtelenek jól befejezni a sorozatokat. Indul remekül, aztán értelmetlen blődliség lesz belőle, amikor már nagyon kéne meglovagolni az első 1-2 évad sikerét, de nincs értelmes sztoriötlet. Ilyenkor ahelyett, hogy abbahagynák a topon, félreviszik az egészet. Ettől függetlenül Xéna ma is példakép, persze felnőtt szemmel már észreveszem az olyan "apróságokat" mint a szexista öltözékek (ki harcol fedetlen hassal??). Maga az alapsztori és a színészek viszont kiválóak.

harnas1207   2019. 02. 19.

Régen is gagyinak tűnt, ma is annak tartom, de valahogy nem lehet rá több rosszat mondani. Nem volt irritáló vagy idegesítő. Talán a női nézők jobban értékelték, nem tudom.

Emma109   2016. 08. 24.

Ha jól rémlik a Herkulessel ment egy időben. Jó kis története volt, bár azt a hülye kiáltást máig nem tudom elfelejteni.

Fiatalság kirobbanó ereje   2016. 11. 17.

Ez egy nagyon jó sorozat, régen, nagyon sokat néztem, bár megtehetném ma is, ha adná a tv. A tájak gyönyörűek, a színészek nagyon jól, adják magukat a szerepeik, és az állatok is pompásak.

Elizabeth   2016. 03. 03.

Régen szerettem nagyon!!! Megfogott ahogy képes volt férfiakat csakhogy nem félkézzel megverni a harcos királynő és persze a barátnője.

VvV   2016. 05. 23.

Gyerekkoromban mindig néztem, akkor érdekesnek tűnt, ma már nem nézném meg, valahogy nem köt le.

Xena   2017. 11. 28.

Ez a sorozat elég régi, de mégis a legjobb. Nekem a kedvenc sorozatom. Örülök, hogy Lucy Lawless kapta meg a főszerepet és nem Vanessa Angel nem tudnám elképzelni vele a sorozatot. És Xena sokkal jobban néz ki fekete hajjal mint szőkés-feketével.

Greeta   2016. 09. 29.

Amikor ment szerettem, de erősnek tartom, hogy rebotolják. Találjanak ki valami újat, ne a régieket koppintsák.