Walker, a texasi kopó

Walker, Texas Ranger
Videók

2019.04.26 Norbert93

A legendás Walker

A filmet látva megalapozottnak tűnnek a Chuck Norris viccek. Ne keressünk a filmben mélységeket vagy elsöprő színészi játékot! Ennek ellenére mégsem egy rossz film, s bár nem nekik készült, de szerintem gyerekek is bátran megnézhetik. Nincs benne vér, mocsok, reális erőszak, a film teljes mértékben igazság és becsületpárti, mindent a törvény keretei között tesz, és igyekszik jó példát állítani.

2018.12.06 mamiéstöti2

Chuck Norris-ra írt sorozat, mert nélküle semmit sem ért volna. Igazi ikonná nőtte ki magát és az epizódok történetei is izgalmasak voltak.

2015.01.23 babsy88

Chuck Norris nélkül a világegyetem sem létezne. Nem volt elég az a számtalan film, melyben önálló kultúrát teremtett, rendeztek egy külön sorozatot, ahol ő mindenki megmentője. Nem hiába, hogy Superman is Chuck Norrisos pizsamát hord

2017.11.21 Bazzzsi

Nem tudom elképzelni, hogy ki nézte ezt a sorozatot, meg miért kellett ezerszer ismételni. Chuck Norris sok poénhoz adott ötletet, bár nem értem a felhajtást körülötte.

2017.01.19 Gigi

Legendás sorozat, legendás színésszel. A fene sem érti, hogy miért, mert a sztori átlagos, a cselekmény sem különösebben érdekes, és mégis volt benne valami, ami legendává tette.

2014.12.13 tamas84

Hát mit lehet erre mondani, aki nem látott egy Walker, a texasi kopó epizódot sem, az nem látott semmit. Chuck Norris ekkor érett legendává, szerintem a mai fiatalabb korosztály már csak a poénokat ismeri, de hogy mi az eredetük, azt talán már nem. A... Több