Magnum (1980-1988)

Magnum, P.I.

indingo   2018. 12. 06.

Nem mai darab az biztos. Jó alaptörténet és karakterek és a részek is mindig jó izgalmasak voltak.

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Egy igazi klasszikusnak mondható sorozat. Nagy kedvencek közé tartozott. Még ma is sokszor szoktam emlegetni. 5/5!

Edii   2015. 09. 22.

Ezen nőttem fel. :D Kellemes felüdítő kis sorozat ez.

Gergely Varju   2016. 04. 04.

Klasszikus, amin azért nőhettünk fel, mert akkor nem volt jobb, nem volt más. Akkori igazi középszerű tévés sorozat. Éppen úgy átlagos és középszerű, mint a nagy kereskedelmi tévék azon sorozatai amikre talán 20-30 év múlva emlékeznak majd a gyermekeink elmondva, hogy ők ezen nőttek fel.

Tom Selleck

John Hillerman parókát viselt a harmadik évadtól.

John Hillerman Golden Globe és Emmy-díjat is kapott Jonathan Higgins alakításáért.

Tom Selleck Golden Globe és Emmy-díjat is kapott Magnum megformálásáért.

Higgins teljes neve Jonathan Quayle Higgins III.

T.C. a Theodore Calvin monogramja.

Higgins angol és a II. Világháborúban szolgált. John Hillerman született texasi és még gyerek volt a II. Világháború idején.

Az autó amit Magnum használt egy Ferrari 308 GTS (Robin 1). Higgins általában egy Audi 5000-t (Robin 2) vezetett. Ezeken kívül volt egy GMC Jimmy (Robin 3) és egy Jeep Cherokee XJ (második Robin 3).

A sorozat eredetileg Dél-Kaliforniában játszódott volna.

Tom Selleck és Mike Post (a főcímzene társszerzője) gimnáziumi osztálytársak voltak a kaliforniai Grant High School-ban.

Larry Manetti vlt az egyetlen állandó szereplő, aki nem viselt bajuszt.