Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Baywatch (1989-2001)

Baywatch

Pamela Anderson

petraszab   2019. 05. 23.

Gyerekkorom nagy kedvence volt. Ikonikus főcímdal, tengerpart, napsütés! Kell ennél több? Voltak benne egészen izgalmas részek is.

indingo   2017. 04. 14.

Nem volt egy rossz sorozat, sok minden történt benne az alaptörténet mellett. A piros fürdődresszről máig mindenkinek a Baywatch jut eszébe. Kíváncsi leszek erre a leporolt mozifilmre, bár a trailer alapján borzalmas lesz.

mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Szerintem izgalmas sorozat volt és a színészek is jók voltak benne. Mindig több szálon futottak az események.

Bazzzsi   2017. 11. 21.

A maga idejében megállta a helyét. Sokrétű volt, mert az életmentéseken kívül kaptunk a szereplők magánéletéből, volt benne szerelem, meg küzdés.

Lonka   2017. 07. 25.

Anno kedveltem a sorozatot, elég érdekes részeket raktak össze. sok nyomozás is volt benne és persze az elengedhetetlen cápás részek. sok családi szálat is bemutattak.

baalint   2017. 11. 21.

80as évek egyik legjobb sorozata. Emlékszem fiatalkoromban ez volt az egyik olyan sorozat amit sosem hagytam ki ha ment a tvben :) David H. Itt már nem fiatal de nagyon felhúzza még a sorozatot :)

Turro   2016. 01. 24.

Nem mindegyik része volt jó és kifejezetten rühelletem, mikor egy egy új arc jött, nehezen dolgoztam fel. Ezt meg...hogy most meg feldolgozták és h ki játssza a főszerepet...ezt meg alig tudom elfogadni...:(

A film 382 465 601 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 285 314 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Hasselhoff egyszer egy interjúban elárulta, hogy az iráni sah felesége mesélte neki, hogy azok a teheráni lakosok, akik rendelkeztek műholdas tv-adással, jegyeket árultak a sorozat vetítésére az otthonukba.

A Baywatch legnézettebb időszaka 1993-ban volt, amikor is heti szinten 1 milliárd néző követte figyelemmel a sorozatot.

Pamela Andersont majdnem kihagyták a sorozatból, mert David Hasselhoff úgy vélte, egy Playboy-nyuszi elvonná a figyelmet az ő karakteréről.

Az eredeti elképzelések szerint Leonardo DiCaprio játszotta volna Hobie Buchannon karakterét, ám a producerek szerint az akkor 15 éves DiCaprio túl öreg volt a szerepre, s végül a négy évvel fiatalabb Jeremy Jackson lett Mitch Buchannon fia.

A sorozat készítői olyan színészeket utasítottak el, mint Neve Campbell, Alicia Silverstone, Denise Richards, Paula Abdul és Sandra Bullock.