Baywatch

mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Szerintem izgalmas sorozat volt és a színészek is jók voltak benne. Mindig több szálon futottak az események.

indingo   2017. 04. 14.

Nem volt egy rossz sorozat, sok minden történt benne az alaptörténet mellett. A piros fürdődresszről máig mindenkinek a Baywatch jut eszébe. Kíváncsi leszek erre a leporolt mozifilmre, bár a trailer alapján borzalmas lesz.

Bazzzsi   2017. 11. 21.

A maga idejében megállta a helyét. Sokrétű volt, mert az életmentéseken kívül kaptunk a szereplők magánéletéből, volt benne szerelem, meg küzdés.

Lonka   2017. 07. 25.

Anno kedveltem a sorozatot, elég érdekes részeket raktak össze. sok nyomozás is volt benne és persze az elengedhetetlen cápás részek. sok családi szálat is bemutattak.

petraszab   2019. 05. 23.

Gyerekkorom nagy kedvence volt. Ikonikus főcímdal, tengerpart, napsütés! Kell ennél több? Voltak benne egészen izgalmas részek is.

Pamela Anderson

A film 382 465 601 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 285 314 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Hasselhoff egyszer egy interjúban elárulta, hogy az iráni sah felesége mesélte neki, hogy azok a teheráni lakosok, akik rendelkeztek műholdas tv-adással, jegyeket árultak a sorozat vetítésére az otthonukba.

(ArpiHajdu és Réci )

A Baywatch legnézettebb időszaka 1993-ban volt, amikor is heti szinten 1 milliárd néző követte figyelemmel a sorozatot.

(ArpiHajdu és Réci )

Pamela Andersont majdnem kihagyták a sorozatból, mert David Hasselhoff úgy vélte, egy Playboy-nyuszi elvonná a figyelmet az ő karakteréről.