Baywatch

Baywatch

2021.12.04 Péter Fazekas

Nem volt rossz sorozat.

2017.04.14 indingo

Nem volt egy rossz sorozat, sok minden történt benne az alaptörténet mellett. A piros fürdődresszről máig mindenkinek a Baywatch jut eszébe. Kíváncsi leszek erre a leporolt mozifilmre, bár a trailer alapján borzalmas lesz.

2018.12.06 mamiéstöti2

Szerintem izgalmas sorozat volt és a színészek is jók voltak benne. Mindig több szálon futottak az események.

2017.11.21 Bazzzsi

A maga idejében megállta a helyét. Sokrétű volt, mert az életmentéseken kívül kaptunk a szereplők magánéletéből, volt benne szerelem, meg küzdés.

2017.07.25 Lonka

Anno kedveltem a sorozatot, elég érdekes részeket raktak össze. sok nyomozás is volt benne és persze az elengedhetetlen cápás részek. sok családi szálat is bemutattak.

2019.05.23 petraszab

Gyerekkorom nagy kedvence volt. Ikonikus főcímdal, tengerpart, napsütés! Kell ennél több? Voltak benne egészen izgalmas részek is.

2017.11.21 baalint

80as évek egyik legjobb sorozata. Emlékszem fiatalkoromban ez volt az egyik olyan sorozat amit sosem hagytam ki ha ment a tvben :) David H. Itt már nem fiatal de nagyon felhúzza még a sorozatot :)

2015.08.17 Ronin

Talán soha nem ég ki a retinámból az kék ég és az a sok szőke haj, amit gyerekkoromban megélhettem ennek a csodának köszönhetően! Köszi Miccs Bjukenen! Köszi Pamela...:D

2016.01.24 Turro

Nem mindegyik része volt jó és kifejezetten rühelletem, mikor egy egy új arc jött, nehezen dolgoztam fel. Ezt meg...hogy most meg feldolgozták és h ki játssza a főszerepet...ezt meg alig tudom elfogadni...:(