Shelby07   2018. 01. 19.

Nagyon gyenge egy film. Szinte a semmiről szól, tele elég nyilvános számítógépes effekttel, tele hisztivel és gagyi történettel. Elég hosszú, jó pár lényegtelen részt kihagyhattak volna, és sajnos ezen a filmen még az se segített, hogy jó színészek játszottak benne. Szerintem az egyik legrosszabb filmjüket tudhatják maguk mögött. Nagy csalódás volt, elég gagyi és nagyon úgy tűnik, mintha csak összedobták volna az egészet. Nagyon kár volt ezért a filmért pénzt kidobniuk a film készítőinek. Aki nem akar magának 2 órás szenvedést, az ne nézze meg. Még egyszer is kár megnézni sajnos.

indingo   2018. 03. 08.

Nézhetetlen! Teljesen alpári, semmi humoros nem volt benne. Nem is értem Rockot és Zac Efront. Elolvasva a forgatókönyvet ez nekik tetszett? Van mit a tejbe aprítani, nem kell mindent elvállalni.

ArpiHajdu és Réci   2017. 12. 22.

Jajj, ez a film… pedig annak idején elgondolkodtunk azon, hogy moziban nézzük meg (aztán mégis a Dunkirk és az új Pókember film javára döntöttünk, milyen jól tettük). Nemrég sikerült megnéznünk ezt a „remekművet”, de sajnos ezen nincs mit szépíteni: sejtettük, hogy egy marhaság lesz, de a kezdeti bénázásokat sikerült folyamatosan alulmúlnia. Pedig lehetett volna egy jó kis agykikapcsolós filmet is összehozni az alapfelállásból, de ez elúszott… Persze lehetne jönni azzal, hogy annak idején a sorozat sem a művészi igényességének köszönhette népszerűségét, sokkal inkább a kidolgozott felsőtestek és női idomok (illetve az ezekről készített lassított felvételek) tömkelegének, amelyekből természetesen jelen film sem szenved hiányt, csak épp a lényeg maradt ki belőle: az értékelhető poénok, amiket meg ilyen címszóval kaptunk, azok inkább kínosak voltak, s abszolút nem viccesek. Pedig kezdetben még azt gondoltam, hogy egy remek kis agyzsibbasztó kikapcsolódás lesz, de aztán hamar elkezdtem unni az elcsépelt humor és a semmitmondó történet miatt. Egy idő után pedig még az alpáriságot is sikerül meghaladni, ékes példa erre a hullaházas „bújócska”. Dwayne Johnson és Zac Efron párosa számomra nem tudott működni, mindkét színészre erőteljesen jellemző a ripacskodás, de a Baywatchban már annyira elvetették a sulykot, hogy bosszantó volt látni. Az antagonistaként funkcionáló Priyanka Chopra karaktere faék egyszerűségű, mindezt csak egy valami tudta érdemben ellenpontozni: a CJ és Ronnie közti ügyetlen románc, amelynek a gagyisága legalább rejtett némi vicces momentumot. Ezek azonban apróságok az egész film ügyetlenkedéséhez képest, amelyet csak tetéz David Hasselhoff és Pamela Andreson erőltetett cameója, a vízi mentők munkájáról tett magasztos megnyilvánulások, s a folyamatos vita azon, hogy kinek mi a hatásköre. Nem voltak nagy elvárásaim a filmmel kapcsolatban, nem számítottam kiemelkedő színészi alakításokra, sem bonyolult történetvezetésre, de az nagyon tud bosszantani, ha egy film a fő célkitűzéseit sem tudja teljesíteni: szórakoztatáshoz gyenge, ahhoz képest pedig elég hosszú is, emiatt a végére eléggé el is laposodik a történet, s már a poénok sem ülnek. Kicsit olyan, mint a magyar pártok a választások idején: keveset ígér, ám azt sem tartja be, vagy ha igen, akkor nagyon rosszul.

dulkap   2017. 09. 26.

Rosszabbra számítottam, de meglepően kellemesen elszórakoztatott. Kicsit humorosabbra van véve, mint a széria, de az alapok ugyanazok: Mitch a legtökösebb, legtökéletesebb férfi a parton, a csajok bombázóak, a háttértörténet pedig egyszerű és sablonos. De szerencsére kellemes a humora, a közel két óra ellenére sem unalmas és kellően feszes a tempója.

Deku   2017. 10. 14.

Bitangos film, szakadtunk a moziban mert nagyon ott volt minden pillanata. A színészek egytől egyig remekek voltak. Ez végre egy igazán szórakoztató és látványos film lett. A tekintetet végig a képernyőre szegezi és még a fülnek is kellemes pillanatokat okoz a zene. Szerintem ez valami fantasztikus film lett.

David Hasselhoff
Amin Joseph
Seth Gordon
Hannibal Buress
Priyanka Chopra

A trailer nem hazudott, pontosan azt kapjuk a Baywatch-tól, amit ígért. Színészi játékról beszélni dőreség lenne, még ha voltak is benne színészek. A történet nyúlfarknyi, kellett az idő a lassításokra. Zordabb időjárás esetén azért hozhat egy kis felüdülést ez a korhatáros limonádé. Az új Transformers-nél azért emészthetőbb és főleg rövidebb. 5/10 több»

A film legnagyobb problémája az, hogy nem tudta eldönteni, hogy most a régi sorozat paródiája akar lenni, vagy egy saját maga jogán létező habkönnyű, ugyanakkor mocskos szájú vígjáték, így hiába egyensúlyozott a szörfdeszkán, végül elnyelték a hullámok. 55/100 több»

Egy teljesen üres, a mai filmekhez képest nem elég bevállalós zagyvaságot kapunk, ami sablonos poénokkal operál (a jókat már a trailerben lelőtték), és nem képvisel semmilyen értéket vagy mondanivalót. 5/10 több»

A film rendezőjét okolták a kritikusok az alacsony színvonalért.

(Hetedik )

A robbantásokat CGI technológiával hozták létre.

(Hetedik )

Bár a kritikusok nem rajongtak a filmért, The Rock alakításával meg voltak elégedve.