Baywatch

diumiu   2020. 02. 22.

Nem tudom, hogy fogalmazzam meg azt a döbbenetet ami a film nézése közben ért. Egész egyszerűen ez a film nézhetetlen, esküszöm nem értem, hogy ezt a készítők, hogy gondolhatták komolyan, hogy siker lesz, vagy hogy mi volt a tervük ezzel az egésszel.... több»

mamiéstöti2   2018. 12. 04.

Nem volt rossz, már vártam, hogy mit tudnak kihozni a sorozatból, de nekem egyszer elég volt látnom. Nem túl sok poén volt benne.

Shelby07   2018. 01. 19.

Nagyon gyenge egy film. Szinte a semmiről szól, tele elég nyilvános számítógépes effekttel, tele hisztivel és gagyi történettel. Elég hosszú, jó pár lényegtelen részt kihagyhattak volna, és sajnos ezen a filmen még az se segített, hogy jó színészek j... több»

indingo   2018. 03. 08.

Nézhetetlen! Teljesen alpári, semmi humoros nem volt benne. Nem is értem Rockot és Zac Efront. Elolvasva a forgatókönyvet ez nekik tetszett? Van mit a tejbe aprítani, nem kell mindent elvállalni.

ArpiHajdu és Réci   2017. 12. 22.

Folyamatosan alulmúlja önmagát

Jajj, ez a film… pedig annak idején elgondolkodtunk azon, hogy moziban nézzük meg (aztán mégis a Dunkirk és az új Pókember film javára döntöttünk, milyen jól tettük). Nemrég sikerült megnéznünk ezt a „remekművet”, de sajnos ezen nincs mit szépíteni: ... teljes kritika»

dulkap   2017. 09. 26.

Rosszabbra számítottam, de meglepően kellemesen elszórakoztatott. Kicsit humorosabbra van véve, mint a széria, de az alapok ugyanazok: Mitch a legtökösebb, legtökéletesebb férfi a parton, a csajok bombázóak, a háttértörténet pedig egyszerű és sablono... több»

Deku   2017. 10. 14.

Bitangos film, szakadtunk a moziban mert nagyon ott volt minden pillanata. A színészek egytől egyig remekek voltak. Ez végre egy igazán szórakoztató és látványos film lett. A tekintetet végig a képernyőre szegezi és még a fülnek is kellemes pillanatokat okoz a zene. Szerintem ez valami fantasztikus film lett.

David Hasselhoff
Amin Joseph
Seth Gordon
Hannibal Buress
Priyanka Chopra

A film összbevétele 177 856 751 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 382 465 601 forintot termelt. A hazai mozik összesen 285 314 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film rendezőjét okolták a kritikusok az alacsony színvonalért.

(HETEDIK )

A robbantásokat CGI technológiával hozták létre.

(HETEDIK )

Bár a kritikusok nem rajongtak a filmért, The Rock alakításával meg voltak elégedve.

(HETEDIK )

Zac Efron szigorú diétára fogta magát a szerep kedvéért.

(HETEDIK )

Daddario szerepére többen is esélyesek voltak.

(HETEDIK )

A filmben is helyet kapott a lassított futás, akárcsak a népszerű sorozatban.

(HETEDIK )

Hasselhoff cameozik a filmben, mint bolti eladó.

(HETEDIK )

A film büdzséjének majd háromszorosát hozta vissza.

(HETEDIK )

A film költségvetése 69 millió dollár volt és jelenleg 177 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob)

Minden vízi mentő a személyiségéhez illő úszódresszt kapott. C.J. hasvillantós felsőt, míg Stephanie konzervatív hosszujjút.

A trailer nem hazudott, pontosan azt kapjuk a Baywatch-tól, amit ígért. Színészi játékról beszélni dőreség lenne, még ha voltak is benne színészek. A történet nyúlfarknyi, kellett az idő a lassításokra. Zordabb időjárás esetén azért hozhat egy kis felüdülést ez a korhatáros limonádé. Az új Transformers-nél azért emészthetőbb és főleg rövidebb. 5/10 több»

A film legnagyobb problémája az, hogy nem tudta eldönteni, hogy most a régi sorozat paródiája akar lenni, vagy egy saját maga jogán létező habkönnyű, ugyanakkor mocskos szájú vígjáték, így hiába egyensúlyozott a szörfdeszkán, végül elnyelték a hullámok. 55/100 több»

Egy teljesen üres, a mai filmekhez képest nem elég bevállalós zagyvaságot kapunk, ami sablonos poénokkal operál (a jókat már a trailerben lelőtték), és nem képvisel semmilyen értéket vagy mondanivalót. 5/10 több»