David Hasselhoff
Amin Joseph
Seth Gordon
Hannibal Buress
Priyanka Chopra

A nagysikerű tévésorozat moziverziójában az elkötelezett vízimentő, Mitch Buchanon (Dwayne Johnson) akasztja össze a bajuszt egy pimasz újonccal (Zac Efron). Ám a két vetélytárs összefog, amikor arról van szó, hogy fel kell göngyölíteniük egy bűnügyet, amely az egész öböl jövőjét… Több

Rendező: Seth Gordon
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Kína
Premier (HU): 2017.07.13. | Netflix (2023.11.02.)

2023.01.03 JRD

Nem többször. Egyszer. Pont ennyiszer érdemes megnézni, leszámítva néhány szinte már gáz jelenetet. Személy szerint a kedvencem a strandágyas jelenet. De nem lövöm le a poént. Nézd meg! Dwayne izmai egyébként itt még nagyobbak, mint eddig, és még Za... Több

2018.01.19 Shelby07

Nagyon gyenge egy film. Szinte a semmiről szól, tele elég nyilvános számítógépes effekttel, tele hisztivel és gagyi történettel. Elég hosszú, jó pár lényegtelen részt kihagyhattak volna, és sajnos ezen a filmen még az se segített, hogy jó színészek j... Több

2018.03.08 indingo

Nézhetetlen! Teljesen alpári, semmi humoros nem volt benne. Nem is értem Rockot és Zac Efront. Elolvasva a forgatókönyvet ez nekik tetszett? Van mit a tejbe aprítani, nem kell mindent elvállalni.

2017.12.13 Yosihiro

Hááát, átlagos lett mit ne mondjak. Túlzásba vitt történet én így jellemezném. A poénok jók ugyan de a filmből a történet az ami meghatározza hogy milyen lett. Itt még a jó színészek sem segítettek bár sokat emeltek rajta. Ez egy közepes film én csak egyszer néztem meg.

2018.12.04 mamiéstöti2

Nem volt rossz, már vártam, hogy mit tudnak kihozni a sorozatból, de nekem egyszer elég volt látnom. Nem túl sok poén volt benne.

A film összbevétele 177 856 751 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 382 465 601 forintot termelt. A hazai mozik összesen 285 314 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film rendezőjét okolták a kritikusok az alacsony színvonalért.Szerző: HE7EDIK

A robbantásokat CGI technológiával hozták létre.Szerző: HE7EDIK

Bár a kritikusok nem rajongtak a filmért, The Rock alakításával meg voltak elégedve.Szerző: HE7EDIK

Zac Efron szigorú diétára fogta magát a szerep kedvéért. Szerző: HE7EDIK

Értékelés: 5.5/10
(2017. 07. 15.)
A film legnagyobb problémája az, hogy nem tudta eldönteni, hogy most a régi sorozat paródiája akar lenni, vagy egy saját maga jogán létező habkönnyű, ugyanakkor mocskos szájú vígjáték, így hiába egyensúlyozott a szörfdeszkán, végül elnyelték a hullámok. 55/100 Több

(2017. 07. 14.)
A trailer nem hazudott, pontosan azt kapjuk a Baywatch-tól, amit ígért. Színészi játékról beszélni dőreség lenne, még ha voltak is benne színészek. A történet nyúlfarknyi, kellett az idő a lassításokra. Zordabb időjárás esetén azért hozhat egy kis felüdülést ez a korhatáros limonádé. Az új Transformers-nél azért emészthetőbb és főleg rövidebb. 5/10... Több

(2017. 07. 16.)
Egy teljesen üres, a mai filmekhez képest nem elég bevállalós zagyvaságot kapunk, ami sablonos poénokkal operál (a jókat már a trailerben lelőtték), és nem képvisel semmilyen értéket vagy mondanivalót. 5/10 Több

Értékelés: 2.7/10
(2018. 04. 20.)
Láttam több 5/10 és hasonló osztályzatot! Nos erős túlzásnak érzem mindet! Kedvelem a "Szikla" munkásságát, de ez a film valami hihetetlen gyenge! Se sztori, se fordulat, se semmi! Több

(2018. 11. 30.)
"A legnagyobb jóindulattal is csak annyit tudok a filmről mondani, hogy: korrekt.
Ami nem egyértelműen lehúzás - hiszen csak a végére bóbiskoltam be, másodpercekre, de nem is dicséret." Több