Baywatch

Baywatch

Movieaddicts.hu
2017/07/14

A trailer nem hazudott, pontosan azt kapjuk a Baywatch-tól, amit ígért. Színészi játékról beszélni dőreség lenne, még ha voltak is benne színészek. A történet nyúlfarknyi, kellett az idő a lassításokra. Zordabb időjárás esetén azért hozhat egy kis felüdülést ez a korhatáros limonádé. Az új Transformers-nél azért emészthetőbb és főleg rövidebb. 5/10 Több

Vox.hu
2017/07/15

Értékelés: 5.5/10
A film legnagyobb problémája az, hogy nem tudta eldönteni, hogy most a régi sorozat paródiája akar lenni, vagy egy saját maga jogán létező habkönnyű, ugyanakkor mocskos szájú vígjáték, így hiába egyensúlyozott a szörfdeszkán, végül elnyelték a hullámok. 55/100 Több

Smoking Barrels
2017/07/16

Egy teljesen üres, a mai filmekhez képest nem elég bevállalós zagyvaságot kapunk, ami sablonos poénokkal operál (a jókat már a trailerben lelőtték), és nem képvisel semmilyen értéket vagy mondanivalót. 5/10 Több

Csokiduda
2018/04/20

Értékelés: 2.7/10
Láttam több 5/10 és hasonló osztályzatot! Nos erős túlzásnak érzem mindet! Kedvelem a "Szikla" munkásságát, de ez a film valami hihetetlen gyenge! Se sztori, se fordulat, se semmi! Több

jerrycomovie
2018/11/30

"A legnagyobb jóindulattal is csak annyit tudok a filmről mondani, hogy: korrekt.
Ami nem egyértelműen lehúzás - hiszen csak a végére bóbiskoltam be, másodpercekre, de nem is dicséret." Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!