Pofázunk és végünk Miamiban

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Az egyik kedvenc akció-vígjátékom volt az első rész és ez sem maradt el sokkal tőle. Nagyon tetszett a videojátékos poén is és a humor mellett izgulni is lehetett.

dulkap   2016. 05. 23.

Az elején még nagyon irritált Hart meg az esküvőszervező csaj, de aztán vagy megszoktam vagy kicsit visszavett az ugri-bugri okoskodó stílusból, de egész nézhető kis filmmé vált. Ebben persze nagy szerepe volt Cube-nak, aki mindig hozz egy karizmatikus figurát (kivéve ha nagyon családi a film) és az időnként látványos akcióknak. Nem rossz film, de azért a jótól is távol áll.

Bogi87   2016. 05. 27.

Se akciójelenetekben, se poénokban nem szűkölködő, tipikusan egyszer nézhető vígjáték.

Deku   2017. 10. 23.

Rossz volt nézni ezt a filmet mert szinte már-már nekem volt ciki az amit műveltek. Ez már szinte kellemetlen. Mármint az, hogy ennyire el lett szúrva ez a film.

Mavil   2016. 06. 09.

Még januárban láttam a filmet egy premier előtti bemutató alkalmával. A legnagyobb problémám az, hogy csak nagy nehézségek árán tudnám felidézni, miről is szólt tulajdonképpen. Ebből következik, hogy nem adott maradandó élményt, egyszer nézhető, de semmi extra.

Tim Story
Tim Story
Benjamin Bratt

A Pofázunk és végünk Miamiban egy sótlan, unalmas film humortalan, érdektelen, hasonlóan színvonalas folytatása lett, legalább a rajongóknak nem okoz majd csalódást. több»

A haverfilmek folytatásánál az összeszokott, ám egymást folyamatosan ugrató hőseink eleinte széthúznak, majd ebből erőt merítve még jobban összekovácsolódnak. Ehhez képest jelen alkotás hőseit mintha csak most mutatták volna be egymásnak. több»

Egy kicsi Halálos iramban, egy kicsi Bad Boys, egy kicsi minden más. Ugyan nem váltja meg a világot, de a nevetés garantált. több»

Ez Kevin Hart és Ice Cube második közös filmje.

(SethFranco )

A filmet Miamiban és Atlantában forgatták.

(dulkap )

A filmet szinte napra pontosan két évvel az első rész után mutatták be. (2014. január 17. / 2016. január 15.)

(dulkap )