Pofázunk és végünk Miamiban

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Az egyik kedvenc akció-vígjátékom volt az első rész és ez sem maradt el sokkal tőle. Nagyon tetszett a videojátékos poén is és a humor mellett izgulni is lehetett.

dulkap   2016. 05. 23.

Az elején még nagyon irritált Hart meg az esküvőszervező csaj, de aztán vagy megszoktam vagy kicsit visszavett az ugri-bugri okoskodó stílusból, de egész nézhető kis filmmé vált. Ebben persze nagy szerepe volt Cube-nak, aki mindig hozz egy karizmatikus figurát (kivéve ha nagyon családi a film) és az időnként látványos akcióknak. Nem rossz film, de azért a jótól is távol áll.

Bogi87   2016. 05. 27.

Se akciójelenetekben, se poénokban nem szűkölködő, tipikusan egyszer nézhető vígjáték.

Deku   2017. 10. 23.

Rossz volt nézni ezt a filmet mert szinte már-már nekem volt ciki az amit műveltek. Ez már szinte kellemetlen. Mármint az, hogy ennyire el lett szúrva ez a film.

MMcFly2015   2016. 01. 23.

Nem vártam sokat az első rész után, de meg kell hagyni, hogy jobban sikerült. Látszik, hogy több pénzt öltek bele, mert az akciójelenetek látványosak voltak, meg eleve a film környezete is. Ami nagy pozitívum, hogy az első részben idegesítően végig vinnyogó Kevin Hart karaktere, már a normálisabb irányba mozdult el, és nem ment az ember agyára, végig a poén határain belül maradt. :) Idegesítő szereplő, azért jutott ide is. A másnaposok legerőltetőbb szereplőjét (Ken Jeong szinkronostul) átpakolták ebbe a filmben, ami kicsit sem hiányzott. Végére egy kis fordulatot a krimi szálba várt volna az ember, így elég egyenes és kicsit sem izgalmas volt a sztori. Szórakoztató, szerintem jobb az első résznél, és ez még az a vígjáték amire azt mondom, hogy nem kell sajnálni a mozijegy árát. Soha rosszabbat a műfajon belül! ;)

Tim Story
Tim Story
Benjamin Bratt

A Pofázunk és végünk Miamiban egy sótlan, unalmas film humortalan, érdektelen, hasonlóan színvonalas folytatása lett, legalább a rajongóknak nem okoz majd csalódást. több»

A haverfilmek folytatásánál az összeszokott, ám egymást folyamatosan ugrató hőseink eleinte széthúznak, majd ebből erőt merítve még jobban összekovácsolódnak. Ehhez képest jelen alkotás hőseit mintha csak most mutatták volna be egymásnak. több»

Egy kicsi Halálos iramban, egy kicsi Bad Boys, egy kicsi minden más. Ugyan nem váltja meg a világot, de a nevetés garantált. több»

A film összbevétele 124 605 297 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 59 511 095 forintot termelt. A hazai mozik összesen 59 427 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ez Kevin Hart és Ice Cube második közös filmje.

(SethFranco)

A filmet Miamiban és Atlantában forgatták.

A filmet szinte napra pontosan két évvel az első rész után mutatták be. (2014. január 17. / 2016. január 15.)