Vélemények: Pofázunk és végünk Miamiban (2016)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Az egyik kedvenc akció-vígjátékom volt az első rész és ez sem maradt el sokkal tőle. Nagyon tetszett a videojátékos poén is és a humor mellett izgulni is lehetett.

dulkap   2016. 05. 23.

Az elején még nagyon irritált Hart meg az esküvőszervező csaj, de aztán vagy megszoktam vagy kicsit visszavett az ugri-bugri okoskodó stílusból, de egész nézhető kis filmmé vált. Ebben persze nagy szerepe volt Cube-nak, aki mindig hozz egy karizmatikus figurát (kivéve ha nagyon családi a film) és az időnként látványos akcióknak. Nem rossz film, de azért a jótól is távol áll.

Bogi87   2016. 05. 27.

Se akciójelenetekben, se poénokban nem szűkölködő, tipikusan egyszer nézhető vígjáték.

Deku   2017. 10. 23.

Rossz volt nézni ezt a filmet mert szinte már-már nekem volt ciki az amit műveltek. Ez már szinte kellemetlen. Mármint az, hogy ennyire el lett szúrva ez a film.

MMcFly2015   2016. 01. 23.

Nem vártam sokat az első rész után, de meg kell hagyni, hogy jobban sikerült. Látszik, hogy több pénzt öltek bele, mert az akciójelenetek látványosak voltak, meg eleve a film környezete is. Ami nagy pozitívum, hogy az első részben idegesítően végig vinnyogó Kevin Hart karaktere, már a normálisabb irányba mozdult el, és nem ment az ember agyára, végig a poén határain belül maradt. :) Idegesítő szereplő, azért jutott ide is. A másnaposok legerőltetőbb szereplőjét (Ken Jeong szinkronostul) átpakolták ebbe a filmben, ami kicsit sem hiányzott. Végére egy kis fordulatot a krimi szálba várt volna az ember, így elég egyenes és kicsit sem izgalmas volt a sztori. Szórakoztató, szerintem jobb az első résznél, és ez még az a vígjáték amire azt mondom, hogy nem kell sajnálni a mozijegy árát. Soha rosszabbat a műfajon belül! ;)

Mavil   2016. 06. 09.

Még januárban láttam a filmet egy premier előtti bemutató alkalmával. A legnagyobb problémám az, hogy csak nagy nehézségek árán tudnám felidézni, miről is szólt tulajdonképpen. Ebből következik, hogy nem adott maradandó élményt, egyszer nézhető, de semmi extra.

VFTS   2016. 08. 02.

Mivel az előző rész sikeres volt borítékolható volt, hogy lesz folytatás. A film összességében egy hajszállal jobb mint az előző rész volt. A sztori itt sem túl bonyolult, de ettől még élvezhető.

Borga   2016. 11. 25.

Az elsőfilmhez képest egy sokkal gyengébb eresztés kerekedett ki a folytatásból. Nem az a legnagyobb probléma vele, hogy az alapötlet nem egy világmegváltó gondolaton alapszik, hanem az, hogy érződik, hogy vicces akar lenni, csak éppen nem az.

NFG   2018. 03. 24.

Izgalmas és vicces! Nincs is ennél jobb párosítás! A film hozta az első rész színvonalát! De ha valakinek az előző nem tetszett, akkor ez sem fog, mert eléggé hasonló a kettő!

jencike1985   2016. 10. 28.

Szuper jó film. Kevin Hart-nak egyik legjobban illő karaktert adták. Vicces mégis izgalmas. A végét végigizgultam milesz. Ice Cube hatalmas nagy forma. Hihetetlen jó film, ajánlom mindenkinek.

Tibor1114   2016. 11. 03.

Szóhoz sem jutok.Kevin egy igazi színfolt. Nagyon teszik a film az első rész után kicsit aggódtam hogy a sötét pöröly kicsit elnyűtt szerep de tévedtem nagyon élvezhető és nagyon vicces mozi.

Sem Rorrey   2017. 05. 24.

Méltó folytatása az első résznek, minden percét élveztem, főleg az autósüldözést, azt tízszer visszanéztem. Nagyon jó film!

Döme   2016. 07. 18.

Egy tipikusan átlagos film. Berakják szombat vagy vasárnap estére a tv-be , megnézem és lefekszem aludni és egy cseppet sem agyalok tovább rajta. Persze nem is azt akarták elérni vele. Hanem egy fergeteges vígjátékot szerettek volna a nagyközönség elé tárni. Nem sikerült. Annyira átlagos , hogy nagyon. Néhol erőltetett, néhol mosolyogtató. Megszakadni nem szakadtam meg a röhögéstől egyszer sem. Kevin Hartba annyi van, annyira látszik, hogy benne sok van és mégsem tud belőle kijönni. Persze sokat dob a filmen egymaga, de valahogy még mindig kevés. Ice Cuberól az első emlékem a Tor-túra című film, na meg a második rész. Ott hoz egy karaktert és igazából, neki ez az egyetlen karaktere van. Ezzel nem rosszat akartam írni róla, mert ez a karakter nem rossz. Csak hogy ez az egy. Az első résszel sem taroltak igazán. Szerintem felesleges volt a folytatás. Pénzkidobás.

NRD   2018. 03. 25.

Az első része is nagyon tetszett, de ez a része felülszárnyalta. Nekem minden tetszett benne, semmi sem volt eltúlozva, de rendkívül változatos a film.

Maxima   2016. 12. 13.

Vígjáték kategóriában gyenge film. Meglehetősen erőltetett. Gyenge a humora és a története is. Sablonos film, aminek nincsen mondanivalója. Nem ajánlom!

Vviktor   2016. 09. 16.

Sablonos , egyszerű vígjáték. Van egy-két jó poén benne és összességében egyszeri nézésre szórakoztató. Laza kikapcsolódást adó film, de semmi extrát ne várjunk tőle.

ocskol   2017. 08. 28.

Gyenge, unalmas, közönséges, bugyuta. Egy szó mint száz,m egyáltalán nem nyerte el a tetszésemet, semmilyen szinten. Amcsi tömegfilm, a rosszabbik fajtából.

kecsaa   2016. 09. 22.

Gyenge, lapos film, vicc nélküli "poénokkal". Az akciójelenetektől sem dobtam hátast. Azt nem állítom, hogy nézhetetlen, de magamtól biztosan nem ajánlanám senkinek.

kicsimano   2016. 11. 07.

A Pofázunk és végünk Miamiban egy teljesen átlagos vígjáték, nincs benne semmi extra, kiemelkedő. Aki viszont sokat emel a film színvonalán az Kevin Hart, aki ebben a filmben is hozza a tőle már jól megszokott karaktert, de még mindig vicces tud lenni.

Szinano   2017. 03. 27.

Azt már előre sejtettem, hogy nem életem vígjátékát fogom megnézni, de azért ennél jóval többre és jobbra számítottam. Nagy csalódás volt, gyenge poénjaival még csak mosolyt sem tudott kicsalni belőlem.

Ancsus   2017. 02. 08.

Borzasztóan gyenge vígjátéknak csúfolt borzalom, amiben szinte egyáltalán nincs jó poán. Talán 1-2 akad, a többi inkább kínos próbálkozás. Legfeljebb egyszer nézhető, de kár érte az idő, mert ennél sokkal jobb filmeket is találni.

gubimari   2016. 12. 02.

Egyszer nézhető akcióvígjáték, amely nagy hagy az emberbn mély, emlékezetes nyomot. Különösebben jónak se nevezném, ugyanakkor rossz sem volt. Azért sok más film van, amit érdemesebb ennél megnézni.

csucsi0411   2016. 02. 13.

Imádtam ugyan úgy mint az első részt. Sokat lehet rajta nevetni, de közben tele van akcióval.

Kandurbaba   2016. 02. 02.

Pörgős, akciódús vígjáték, ami nem hagy unatkozni. Végig leköti az embert. Jó poénokkal teli, aktív, élettel teli, mozgalmas film. Érdemes megnézni, moziban egy élmény volT!

Bogi   2016. 02. 10.

Nem igazán vagyok feldobott ettől a folytatástól. Bár az első sem volt a kedvencem,de ez még inkább nem. Talán akik kedvelték, azoknak jobban be fog jönni, de engem nem igazán tudtak szórakoztatni ezek a poénoknak csúfolt valamik.

krazucsi   2016. 09. 17.

Elég nagy csalódást okozott a Pofázunk és végünk Miamiban. Nesze semmi, fogd meg jól. Se nem vicces, (néha megmosolyogtat ugyan, de ennyi), se nem akció. Maximálisan kiszámítható történet, amivel nem is lenne baj, ha legalább jó lenne.

Feketepöröly17   2018. 11. 26.
Humoros

A második része ennek a filmnek sokkal jobb és humorosabb lett. Azóta mióta kijött a moziból rengetegszer néztem meg. Sok fekete poén a szokásos a kemény amerikai akciók remekül lett megvalósítva. Visszont olykor a történet kiszámítható volt. A fő gonosz unalmas és egyhangú volt. A szolgái komolyak és gyenge szerepet játszottak de ezen kívül jó film lett

Zsóka   2016. 06. 07.

Hát ez kegyetlen volt, erőltetett humor nagyon... a párommal kezdtük el nézni, ha egyedül nézem, tuti kikapcsolom... ő azt mondta végig lehetett néni (de ő mindent végig tud nézni :D)

kristof17   2016. 09. 07.

Elég bugyuta filmnek találtam, amiket alapból egyáltalán nem kedvelek, ez mégis megmaradt bennem, mint egy kellemes emlék. Nagyon nagy hülyeség, és azt hittem csak a fárasztó poénok mennek majd, de azért jó pár el volt találva szerencsére. Így egy végül is egyszer megnézhető filmmé vált az én szemszögemből.

tamas84   2016. 04. 01.

Nem vagyok elragadtatva ettől a folytatástól. Bár az első sem tartozott a kedvenceim közé, ez még annyira sem. Talán akik kedvelték, azoknak jobban be fog jönni, de engem nem igazán tudtak szórakoztatni ezek a "poénok".