Pofázunk és végünk Miamiban

Ride Along 2

2021.04.27 Máki

Hát ez már egy icike picikével gyengécskébb lett, mint az első rész, de semmi kétség, ez is hozza a megszokott magas színvonalat, két király színésszel. Bármikor megnézném újra. Nagyon szórakoztató, ha nem láttam már vagy 30-szor, akkor egyszer sem. ... Több

2017.05.07 mamiéstöti2

Az egyik kedvenc akció-vígjátékom volt az első rész és ez sem maradt el sokkal tőle. Nagyon tetszett a videojátékos poén is és a humor mellett izgulni is lehetett.

2016.05.23 dulkap

Az elején még nagyon irritált Hart meg az esküvőszervező csaj, de aztán vagy megszoktam vagy kicsit visszavett az ugri-bugri okoskodó stílusból, de egész nézhető kis filmmé vált. Ebben persze nagy szerepe volt Cube-nak, aki mindig hozz egy karizmatik... Több

2016.01.23 MMcFly2015

Nem vártam sokat az első rész után, de meg kell hagyni, hogy jobban sikerült. Látszik, hogy több pénzt öltek bele, mert az akciójelenetek látványosak voltak, meg eleve a film környezete is. Ami nagy pozitívum, hogy az első részben idegesítően végig v... Több

2016.05.27 Bogi87

Se akciójelenetekben, se poénokban nem szűkölködő, tipikusan egyszer nézhető vígjáték.

2017.10.23 Deku

Rossz volt nézni ezt a filmet mert szinte már-már nekem volt ciki az amit műveltek. Ez már szinte kellemetlen. Mármint az, hogy ennyire el lett szúrva ez a film.

2016.08.02 VFTS

Mivel az előző rész sikeres volt borítékolható volt, hogy lesz folytatás. A film összességében egy hajszállal jobb mint az előző rész volt. A sztori itt sem túl bonyolult, de ettől még élvezhető.

2016.11.25 Borga

Az elsőfilmhez képest egy sokkal gyengébb eresztés kerekedett ki a folytatásból. Nem az a legnagyobb probléma vele, hogy az alapötlet nem egy világmegváltó gondolaton alapszik, hanem az, hogy érződik, hogy vicces akar lenni, csak éppen nem az.

2018.03.24 NFG

Izgalmas és vicces! Nincs is ennél jobb párosítás! A film hozta az első rész színvonalát! De ha valakinek az előző nem tetszett, akkor ez sem fog, mert eléggé hasonló a kettő!

2016.10.28 jencike1985

Szuper jó film. Kevin Hart-nak egyik legjobban illő karaktert adták. Vicces mégis izgalmas. A végét végigizgultam milesz. Ice Cube hatalmas nagy forma. Hihetetlen jó film, ajánlom mindenkinek.

2017.05.24 Sem Rorrey

Méltó folytatása az első résznek, minden percét élveztem, főleg az autósüldözést, azt tízszer visszanéztem. Nagyon jó film!

2016.11.03 Tibor1114

Szóhoz sem jutok.Kevin egy igazi színfolt. Nagyon teszik a film az első rész után kicsit aggódtam hogy a sötét pöröly kicsit elnyűtt szerep de tévedtem nagyon élvezhető és nagyon vicces mozi.

2018.03.25 NRD

Az első része is nagyon tetszett, de ez a része felülszárnyalta. Nekem minden tetszett benne, semmi sem volt eltúlozva, de rendkívül változatos a film.

2016.11.07 kicsimano

A Pofázunk és végünk Miamiban egy teljesen átlagos vígjáték, nincs benne semmi extra, kiemelkedő. Aki viszont sokat emel a film színvonalán az Kevin Hart, aki ebben a filmben is hozza a tőle már jól megszokott karaktert, de még mindig vicces tud lenni.