Pofázunk és végünk Miamiban

Ride Along 2

2016.04.01 tamas84

Nem vagyok elragadtatva ettől a folytatástól. Bár az első sem tartozott a kedvenceim közé, ez még annyira sem. Talán akik kedvelték, azoknak jobban be fog jönni, de engem nem igazán tudtak szórakoztatni ezek a "poénok".

2017.02.08 Ancsus

Borzasztóan gyenge vígjátéknak csúfolt borzalom, amiben szinte egyáltalán nincs jó poán. Talán 1-2 akad, a többi inkább kínos próbálkozás. Legfeljebb egyszer nézhető, de kár érte az idő, mert ennél sokkal jobb filmeket is találni.

2016.12.13 Maxima

Vígjáték kategóriában gyenge film. Meglehetősen erőltetett. Gyenge a humora és a története is. Sablonos film, aminek nincsen mondanivalója. Nem ajánlom!

2016.12.02 gubimari

Egyszer nézhető akcióvígjáték, amely nagy hagy az emberbn mély, emlékezetes nyomot. Különösebben jónak se nevezném, ugyanakkor rossz sem volt. Azért sok más film van, amit érdemesebb ennél megnézni.

2016.09.16 Vviktor

Sablonos , egyszerű vígjáték. Van egy-két jó poén benne és összességében egyszeri nézésre szórakoztató. Laza kikapcsolódást adó film, de semmi extrát ne várjunk tőle.

2016.09.22 kecsaa

Gyenge, lapos film, vicc nélküli "poénokkal". Az akciójelenetektől sem dobtam hátast. Azt nem állítom, hogy nézhetetlen, de magamtól biztosan nem ajánlanám senkinek.

2017.08.28 ocskol

Gyenge, unalmas, közönséges, bugyuta. Egy szó mint száz,m egyáltalán nem nyerte el a tetszésemet, semmilyen szinten. Amcsi tömegfilm, a rosszabbik fajtából.

2016.09.17 krazucsi

Elég nagy csalódást okozott a Pofázunk és végünk Miamiban. Nesze semmi, fogd meg jól. Se nem vicces, (néha megmosolyogtat ugyan, de ennyi), se nem akció. Maximálisan kiszámítható történet, amivel nem is lenne baj, ha legalább jó lenne.

2016.02.13 csucsi0411

Imádtam ugyan úgy mint az első részt. Sokat lehet rajta nevetni, de közben tele van akcióval.

2016.02.02 Kandurbaba

Pörgős, akciódús vígjáték, ami nem hagy unatkozni. Végig leköti az embert. Jó poénokkal teli, aktív, élettel teli, mozgalmas film. Érdemes megnézni, moziban egy élmény volT!

2019.12.30 P

Az előző filmhez képest a gonosz karakter kicsit jobb volt, de a színvonalát ugyanúgy hozza, ám a felépítése ugyanaz, csak a helyszín más. Szóval ennek a filmnek az a szerencséje, hogy viccesre sikerült.

2016.06.07 Zsóka

Hát ez kegyetlen volt, erőltetett humor nagyon... a párommal kezdtük el nézni, ha egyedül nézem, tuti kikapcsolom... ő azt mondta végig lehetett néni (de ő mindent végig tud nézni :D)

2018.11.26 Feketepöröly17

Humoros

A második része ennek a filmnek sokkal jobb és humorosabb lett. Azóta mióta kijött a moziból rengetegszer néztem meg. Sok fekete poén a szokásos a kemény amerikai akciók remekül lett megvalósítva. Visszont olykor a történet kiszámítható volt. A fő gonosz unalmas és egyhangú volt. A szolgái komolyak és gyenge szerepet játszottak de ezen kívül jó film lett

2020.12.06 freeman

Király film.