rbernadett   2016. 02. 20.

Ez a film szégyen mindarra, amit úgy nevezünk, hogy "humor". Ha kivennénk belőle a fingós, fosós, hányós poénokat tulajdonképpen nem sok minden maradna. Személy szerint engem borzasztóan elkeserít, hogy manapság ezt nevezik humornak és annyira ingerszegények az emberek, hogy ezen tudnak szórakozni. Melissa McCarthy ha megmarad ennél a stílusnál rövidesen a süllyesztőbe kerül, nálam legalábbis mindenképp.

indingo   2016. 02. 16.

Jobb, mint amire számítottam, lehet rajta nevetni. A pikantériáját pedig az adja, hogy kishazánkban forgatták. Jude Law nem a kedvencem, McCarthy kisasszony viszont fergeteges volt. Az alapsztori nem rossz.

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

A tavalyi év vígjátéka, hatalmas poénok, parádés szereposztás izgalmas történet, és még Magyarországon is forgattak jelenetet. Kell ennél több.....

dulkap   2015. 10. 27.

Jó kis stílusparódia szerethető karakterekkel (pedig McCarthy általában nem az), jó poénokkal és még látványos akciók is vannak benne. Akik a kliséket hozzák fel negatívumként, azoknak szerintem nem jött át, hogy direkt lettek ráerősítve ezekre. Statham karaktere zseniális szerintem, a nagyot mondó, de közepeske kémként. Pluszban jó volt látni, hogy végre Budapestet és Magyarországot "játssza" a kis hazánk és még csak nem is balkáni nyomornegyedként, hanem a szépségét kiemelve. Nem rövid, de szórakoztató kém-vígjáték. A Zsenikém és a Johnny English mellé nyugodtan berakható a polcra.

Bogi87   2016. 06. 16.

A kèm amolyan egyszer-kètszer nèzhetős vìgjàtèk, amelyben Melissa McCarthy hozza a szokàsos formàjàt ès ettől vàlig igazàn szòrakoztatòvà. Külön kiemelnèm, hogy a film szàmos jelenetèt a gyönyörű Budapesten forgattàk, màr csak emiatt is èrdemes megtekinteni.

Allison Janney
Jude Law
Melissa McCarthy

A kém egyszerűen olyan intenzitással támadja meg nézőjét, hogy előbb-utóbb mindenki számára lesz egy McCarthy-káromkodás vagy egy Jason Statham-szöveg, ahol megadja magát, és ha nem is harsány röhögéssel, de egy-egy egészséges nevetéssel fogja nyugtázni a látottakat. több»

Amikor a forgalmazó az idei nyár vígjátékának aposztrofálja A kémet, nem túloz – Paul Feig ügynökösdije igazi térdcsapkodós szórakozás, ahol a parodisztikus elemek, a szituációs poénok és a jellemkomikum egy tökéletesen vicces elegyben találkoznak. több»

Egyszer már forgattak Budapesten kém-komédiát (Én, a kém), de a mostanira már büszkék is lehetünk. Ez lehet az év egyik legjobb vígjátéka. CSIGER ÁDÁM KRITIKÁJA. több»

A film vége a Balatonnál játszódik.

(HETEDIK )

A filmet ugyanazon a hétvégén mutatták be, mint az Insidious: Chapter 3-t (2015), amiben szintén szerepel Rose Byrne.

(dulkap )

Harmadik alkalommal láthatóak egy filmben Rose Byrne és Bobby Cannavale, akik az életben egyébként egy párt alkotnak.

(dulkap )