A kém

Spy

Allison Janney
Jude Law
Melissa McCarthy

Susan Cooper egy szerény CIA-elemző, aki az íróasztala mögül készíti elő az ügynökség legveszélyesebb küldetéseit. Azonban amikor egyik társa eltűnik, egy másik ügynök pedig lelepleződik, beleveti magát a fegyverkereskedelem világába, hogy megelőzzön egy globális katasztrófát. A nagyszájú… Több

Rendező: Paul Feig
Író: Paul Feig
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság, Franciaország, Magyarország
Premier (HU): 2015.06.04. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.02.03 Lone Wolf

Egyedi stílus, kiváló szórakozás

Nyilván kell egy sajátos beállítottság ahhoz, hogy valaki ezen a filmen jól szórakozzon, de ha ez megvan, akkor tényleg végigneveti az egészet. Nálam nagyon bejött. Picit ordenáré, hangyányit alpári, de még éppen átmegy a léc felett, így voltaképpen jópofa az egész. A dialógok szenzációsak, és az egészben van valamiféle egyedi stílus. A Melissa McCarthy–Jason Statham páros észvesztő. Egyes párbeszédeket visszapörgettem, annyit nevettem a beszólásokon. Most láttam másodszor, és újra letaglózott. Ha ki akarsz kapcsolni, és képes vagy lazán venni a dolgokat, akkor tetszeni fog.

2016.02.20 rbernadett

Ez a film szégyen mindarra, amit úgy nevezünk, hogy "humor". Ha kivennénk belőle a fingós, fosós, hányós poénokat tulajdonképpen nem sok minden maradna. Személy szerint engem borzasztóan elkeserít, hogy manapság ezt nevezik humornak és annyira ingers... Több

2017.12.25 Artemisia

Az egyik kedvenc vígjátékom:-) Szerintem jól elkészített, igényes film, vicces helyzetekkel és eredeti poénokkal, bár a fő erőssége a jellemkomikumban rejlik, nagyon jól kidolgozott,szórakoztató karakterekkel dolgozik, pl.: Susan, a bambácska, de an... Több

2016.02.16 indingo

Jobb, mint amire számítottam, lehet rajta nevetni. A pikantériáját pedig az adja, hogy kishazánkban forgatták. Jude Law nem a kedvencem, McCarthy kisasszony viszont fergeteges volt. Az alapsztori nem rossz.

2016.08.05 mamiéstöti2

A tavalyi év vígjátéka, hatalmas poénok, parádés szereposztás izgalmas történet, és még Magyarországon is forgattak jelenetet. Kell ennél több.....

A film összbevétele 235 666 219 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 344 904 602 forintot termelt.

A film vége a Balatonnál játszódik.Szerző: HE7EDIK

A filmet ugyanazon a hétvégén mutatták be, mint az Insidious: Chapter 3-t (2015), amiben szintén szerepel Rose Byrne.Szerző: dulkap

Harmadik alkalommal látható egy filmben Rose Byrne és Bobby Cannavale, akik az életben egyébként egy párt alkotnak. Szerző: dulkap

Melissa McCarthy férje, Ben Falcone is feltűnik a filmben mint egy eltévedt turista Budapesten.Szerző: dulkap

(2015. 06. 08.)
Kémek kövére
Egyszer már forgattak Budapesten kém-komédiát (Én, a kém), de a mostanira már büszkék is lehetünk. Ez lehet az év egyik legjobb vígjátéka. CSIGER ÁDÁM KRITIKÁJA. Több

(2015. 06. 08.)
A legviccesebb ügynök
Amikor a forgalmazó az idei nyár vígjátékának aposztrofálja A kémet, nem túloz – Paul Feig ügynökösdije igazi térdcsapkodós szórakozás, ahol a parodisztikus elemek, a szituációs poénok és a jellemkomikum egy tökéletesen vicces elegyben találkoznak. Több

Értékelés: 7.5/10
(2015. 05. 31.)
A kém egyszerűen olyan intenzitással támadja meg nézőjét, hogy előbb-utóbb mindenki számára lesz egy McCarthy-káromkodás vagy egy Jason Statham-szöveg, ahol megadja magát, és ha nem is harsány röhögéssel, de egy-egy egészséges nevetéssel fogja nyugtázni a látottakat. Több