76% 297 szavazat

Filmkritika
Cikkek (7)
Fórum

FILMINFÓ

Mr. Smith (Clive Owen) egy igazi titokzatos fegyverhős, ezúttal viszont nem akart semmi rosszba belekeveredni. Csak a buszra várt, amikor feltűnt egy terhes nő, nyomában egy fegyveres üldözővel. Mr. Smith-nek sikerül elbánni a támadókkal, de a vajúdó nőt már nem sikerül megmentenie.… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok
Premier (HU): 2007.12.27.

2022.12.31 Erik8csok

Az igazi BÜNÖS élvezet film!

Még év vége előtt akartam nézni egy utolsó filmet, de nem volt ötletem, mit nézek. Valami rövid, de mégis azért pörgős filmet akartam megnézni, és ekkor jött az, hogy megnézzem a Golyózápor című filmet. Tulajdonképpen egy-két, lassan három éve én már elkezdtem nézni ezt a filmet, akkor viszont valahogy nem jött be. De most, hát valami eszméletlenül beteg és elborult film ez. Agyatlan bűnös élvezet, amit nem hogy a néző, de maga a rendező sem vett szerintem komolyan, de nem is kell. Mint akciófilm, hát kimaxolja a műfajt, és szerintem a John Wick mellet a legizgalmasabb akciófilm az utóbbi időkből. Cliwe Owen nagyon menő, én nagyon bírom. Monica Bellucci pedig nagyon gyönyörű és badass. És Paul Giamatti is nagyot játszik a gonosz szerepben. Valamint megemlíteném Owen magyar hangját, aki László Zsolt, személy szerint az egyik, ha nem a kedvenc szinkronhangom, és örültem hogy ő a szinkronhangja Owennek. Szóval ennyi, egyszerűen nem kell komolyan venni, és jól fog szórakozni az ember. Utolsó filmnek tökéletes volt.

2018.01.18 mamiéstöti2

Elég megosztó film, mert sok őrültség és akció is van benne, de sokszor nyomasztónak éreztem. A szereplők közepesek.

2017.10.22 Deku

Nem tudom, hogy ez a film mit akart elérni de nem sikerült neki semmi jót elérnie. Hatalmas tévedés lett ez a film, egyszerűen kegyetlen amit nyújtani tudtak.

2015.06.10 hsanya182

Vérbeli, sötét humorral fűszerezett bizarr és pörgős akciófilm. Elkezdődik a film és már rögtön a közepébe vágunk, szól a ROCK és megy a lövöldözés. A mottójává is válhatna az a kijelentés, ami a közepén lévő meglepő pornójelentes-akció közbe elhangz... Több

2018.07.28 Norbi

Egy igazi pörgős, kaszálunk és végük típusú film. A főszereplő ezzel az enyhém sötét hangulatával jól erősítette a film történetét. Vad, izgalmas és meglepően fordulatos egy akciófilmhez képest.

#1

A filmben 151 embert ölnek meg.Szerző: ps

#2

Mr. Smith 18 fegyvert használ a filmben.Szerző: ps

#3

Mr. Smith többször is répát eszik a filmben. Ez alighanem egy utalás arra, amit az anyukák mondanak a gyerekeknek, miszerint aki megeszi a répát, annak jó lesz a látása. Mr. Smith pedig nagyon jól lát, és még jobban tud lőni.Szerző: ps

#4

A forgatás 55 napig tartott.Szerző: ps