Közösség

Vélemény:

 

78 Golyózápor

(2007)

Az igazi BÜNÖS élvezet film!

 
Erik Csok   2022.12.31 22:36
1

Még év vége előtt akartam nézni egy utolsó filmet, de nem volt ötletem, mit nézek. Valami rövid, de mégis azért pörgős filmet akartam megnézni, és ekkor jött az, hogy megnézzem a Golyózápor című filmet. Tulajdonképpen egy-két, lassan három éve én már elkezdtem nézni ezt a filmet, akkor viszont valahogy nem jött be. De most, hát valami eszméletlenül beteg és elborult film ez. Agyatlan bűnös élvezet, amit nem hogy a néző, de maga a rendező sem vett szerintem komolyan, de nem is kell. Mint akciófilm, hát kimaxolja a műfajt, és szerintem a John Wick mellet a legizgalmasabb akciófilm az utóbbi időkből. Cliwe Owen nagyon menő, én nagyon bírom. Monica Bellucci pedig nagyon gyönyörű és badass. És Paul Giamatti is nagyot játszik a gonosz szerepben. Valamint megemlíteném Owen magyar hangját, aki László Zsolt, személy szerint az egyik, ha nem a kedvenc szinkronhangom, és örültem hogy ő a szinkronhangja Owennek. Szóval ennyi, egyszerűen nem kell komolyan venni, és jól fog szórakozni az ember. Utolsó filmnek tökéletes volt.