Flört a fellegekben

Flört a fellegekben

View from the Top

Donna (Gwyneth Paltrow) kisvárosi amerikai lány, aki világot akar látni. Légikísérő szeretne lenni és álmát minden áron meg akarja valósítani. Erőt ad ehhez a légikísérők példaképe, Sally (Candice Bergen) és önéletrajza. Első lépésként Donna egy kis légitársaságnál kezd dolgozni. Kolléganőivel barátságot köt és hárman alkotnak kiváló csapatot. Donna rábeszéli társait, hogy pályázzanak nagyobb céghez. Egyiküknek nem sikerül, de Donna már látja maga előtt a célt. Megismeri személyesen is Sally-t, és úgy érzi, hogy végre menni fog. Ám Donnát belföldi járatra rendelik. Az egyik járaton az elkeseredett lány meglátja egy régi ismerősét, John-t (Mike Myers). A férfi sármos, de link alak, Donna mégis sokat ingadozik a szerelem és a karrier között.

Rendező: Bruno Barreto
Író: Eric Wald
Premier (HU): 2004.01.10.

2019.02.01 Timcsi

Valahogy a történetében nem éreztem azt a lüktető energiát, amit egy romantikus filmtől elvárok. A karakterek unottak és elcsépeltek.

2018.08.20 indingo

Eléggé tipikus amerikai romantikus történet, de márcsak a szereplők miatt érdemes adni neki egy esélyt.

2018.08.08 TomÁcs

Egyszer meg lehetett nézni. Mark Ruffalo Gwyneth Paltrow páros nekem nagyon nem passzolt össze. A karakterek nem túl izgalmasak, ahogy a film sem.

2018.10.29 VvV

Gwyneth Paltrowban van valami ellenszenves emiatt a történetet se tudtam élvezni. Közepes a story.