A randiguru

Sabnock Sanatory   2019. 09. 04.

Inkább gyenge,mint átlagos.Inkább savanykás,mint édes.És inkább humortalan,kissé sótlan,mint vicces.Will Smith miatt lett nálam egy gyenge átlagos! 10/4 max!!!

Deku   2017. 07. 18.

Ez az a vígjáték ami igazából semmi extrát nem tartalmaz. Vicces mert az de nem volt maradandó, voltak benne aranyosabb pillanatok és kész. Viszont kikapcsolódásnak megteszi.

Thibo84   2016. 06. 22.

Nagyon jó a film, tele poénnal, de amikor Smith elmegy Mendeshez a végén, az nagyon el lett szúrva. Gyenge befejezés, és ez megbélyegezte nálam az egész filmet.

MP170506   2016. 10. 25.

Nagyon jó film, jó a történet, jó a humora és a karakterek is jól ki lettek találva. A színészek nagyszerűen alakítanak, Will Smith itt is megmutatja tehetségét. Többször nézhető vígjáték.

Ms. Akárki   2019. 05. 18.

Nagyon jó vígjáték. Will Smith itt még nem volt elszállva magától. Jól áll neki ez a karakter. Tanítja csajozásra a sajátos módján a szerencsétlenebb pasikat, mivel régen ő is az volt. Eva Mendez igazi üde színfoltja a filmnek.

Filmelemző   2018. 05. 06.

Gyengém ez a film, mert annak dacára szeretem, hogy bugyuta, közhelyekkel teli és bárgyú. És mégis: nagyon szórakoztató, plusz ki is kapcsolja az embert. A Will Smith - Eva Mendes páros vitriolos hangulatot csinál, amit komikus elemekkel gazdagít Kev... több»

szabomarc   2019. 01. 20.

Nagyon szerettem ezt a filmet, aranyos a története, jók a szereplők, sok benne a humor és tanulságos is. Ezen okok mentén ajánlom a filmet, szerintem bárki élvezné.

2005-ben a 10. legtöbb bevételt hozó film volt.

Will Smith a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.

Sokáig vita tárgya volt, hogy afroamerikai vagy kaukázusi lányt válasszanak a női főszerepre. Érvek és ellenérvek szóltak mindkettő mellett és ellen, végül kiegyeztek egy latin lányban.

(BSzabina)

Amikor Albert újságot olvas, a True Blood sorozatból ismert Alexander Skarsgårdotláthatjuk a címlapon mint Allegra pasiját.

(BSzabina)

Kevin Jamest Will Smith ajánlotta Albert szerepére.

(BSzabina)

Kevin James találta ki az összes tánclépést, amit a Will Smith lakásában játszódó jelenetben adott elő.

(BSzabina)

Eva Mendes játszott Will Smith “Miami” című számának klipjében. Ő volt a lány, aki a kocsiban a refrénnél a dal szövegének egy részletét tátogja (“bienvenido a Miami”). Mendes megemlítette ezt Smith-nek a film forgatása során, de a színész szégyenkezve bevallotta, hogy egyáltalán nem emlékszik rá.