A randiguru

A randiguru

Hitch

A szürke, szerény könyvelő, Albert belehabarodik a híres és gyönyörű Allegra Cole-ba. A lány meghódítására az ismert "randiguru", Hitch készíti fel. Ekkor ismerkedik meg Hitch a céltudatos Sara Melas újságírónővel, aki Allegráról próbál információkat szerezni lapja számára. A megrögzött… Több

Rendező: Andy Tennant
Író: Kevin Bisch
Premier (HU): 2005.03.10.

2024.01.11 Ари Шандор

Megunhatatlan

Kovács Vilmos jól tette, hogy a zene helyett a színészkedést választotta. Ebben a szerepben is nagyon jó. Kevin J. fantasztikusan jól hozza a balf*sz szerepet, imádom más filmben is. Rá van szabva. Eva M. pipa, a szőke nő meg nemtomkicsoda... de jól alakít. A film vígjáték, de ha mögé nézünk, akkor van mondanivalója. A párkeresési technikák már középiskolás kortól foglalkoztatják az embert... és mennyi-mennyi bonyodalom adódik a túlgondolásokból, félreértésekből... és mennyi megmondóember ad tanácsot... Ez kötelező darab. Szerintem minden jóérzésű ember szűr le tanulságot a nevetgélés mellett.

Inkább gyenge, mint átlagos. Inkább savanykás, mint édes. És inkább humortalan, kissé sótlan, mint vicces. Will Smith miatt lett nálam egy gyenge átlagos. 10/4 max.

2022.03.20 Dorkateo

Biztosan nagyon gáz, de én szeretem ezt a filmet. Tudom, csupa klisé az egész, de valamiért mégis egy jókedvű mese áll össze belőle. Moziban láttam még anno a bemutatón, és azóta is megnézem néha. Kevin James tánca fenomenális, imádok röhögni rajta.

2016.06.22 Thibo84

Nagyon jó a film, tele poénnal, de amikor Smith elmegy Mendeshez a végén, az nagyon el lett szúrva. Gyenge befejezés, és ez megbélyegezte nálam az egész filmet.

2017.07.18 Deku

Ez az a vígjáték ami igazából semmi extrát nem tartalmaz. Vicces mert az de nem volt maradandó, voltak benne aranyosabb pillanatok és kész. Viszont kikapcsolódásnak megteszi.

2005-ben a 10. legtöbb bevételt hozó film volt.Szerző: mamiéstöti2

Will Smith-t a filmben nyújtott alakításáért jelölték az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Sokáig vita tárgya volt, hogy afroamerikai vagy kaukázusi lányt válasszanak a női főszerepre. Érvek és ellenérvek szóltak mindkettő mellett és ellen, végül kiegyeztek egy latin lányban.Szerző: BSzabina

Amikor Albert újságot olvas, a True Blood sorozatból ismert Alexander Skarsgårdot láthatjuk a címlapon mint Allegra pasiját.Szerző: BSzabina