Spancserek

Spancserek

I Love You, Man
Paul Rudd

Peter Klaven (Paul Rudd) nősülni készül, de az előkészületek során rádöbben, hogy nincs egyetlen barátja sem, akit felkérhetne az esküvői tanú szerepére. Peter elkezd barátkozni, de egyre kínosabb helyzetekbe kerül. Egy napon összetalálkozik az agglegény Sydney-vel (Jason Segel), akivel… Több

Rendező: John Hamburg
Forgatókönyvíró: John Hamburg, Larry Levin
Premier (HU): 2009.04.23.

2021.04.21 Yosihiro

legújabb vélemény a nap véleménye

Pancserek

Háát, nem nyűgözött le ez a film. Sem mint vígjáték, sem mint romantika. Sajnos ezekből keveset kaptunk. A poénok hol túlerőltettek, hol pedig gyengék lettek. Igazán értelme a filmnek? Talán a párkapcsolatot és a barátságot tudom kiemelni, és a homos... Teljes kritika

2019.07.28 Ms. Akárki

Tipikus kis ellötyögős, semmi extrát nem tartalmazó amerika vígjáték. Tanulságos történet a barátságról, szerelemről. Paul Rudd miatt érdemes főként megnézni, mert szinte lubickol ebben a szerepben.

2016.02.14 doroffee

Trailer alapján rosszabbra számítottam, mert belerakták az összes kontextus nélkül elég alpárinak tűnő poént, hogy a hülyéket is bevonzza a moziba. Nem egy műremek, de egy nagyon kedves, aranyois, vicces film, ami kiáll a barátság mellett.

2019.04.14 iq.csabi

Vígjáték kategóriában tényleg jó, nem váltja meg a világot, de végig van egy jó hangulata. Szórakoztató és vicces.

2017.01.22 Olivér Rózsa

Átlagos. Igazából egy tipikus hollywood-i vígjáték. Nem kell tőle sokat várni és akkor nem lesz nagy csalódás. Sablonos könnyű kitalálni mi lesz a vége és kicsit unatkoztam is rajta. 3 csillag.

A szereplők mindegyik Apple terméket használ. Szerző: SódóGA

Sydney dobszettje tökéletes mása Keith Moon, a The Who dobosának hírhedt aranyhalas dobszettjének. Szerző: SódóGA

A koncertjelenetben a Rush nevű együttes játszott, akik egy órás koncertet adtak a színészeknek és a stábnak. Szerző: SódóGA

Peter a “Pistol Pete” becenevet kapta Sydney-től, ami egy kiváló Louisiana-i kosarasra, Peter “Pistol” Maravich-ra utal.Szerző: SódóGA