Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

I Love You, Man

Spancserek

freeman   2019. 09. 23.

Remek film

Ms. Akárki   2019. 07. 28.

Tipikus kis ellötyögős, semmi extrát nem tartalmazó amerika vígjáték. Tanulságos történet a barátságról, szerelemről. Paul Rudd miatt érdemes főként megnézni, mert szinte lubickol ebben a szerepben.

doroffee   2016. 02. 14.

Trailer alapján rosszabbra számítottam, mert belerakták az összes kontextus nélkül elég alpárinak tűnő poént, hogy a hülyéket is bevonzza a moziba. Nem egy műremek, de egy nagyon kedves, aranyois, vicces film, ami kiáll a barátság mellett.

iq.csabi   2019. 04. 14.

Vígjáték kategóriában tényleg jó, nem váltja meg a világot, de végig van egy jó hangulata. Szórakoztató és vicces.

Olivér Rózsa   2017. 01. 22.

Átlagos. Igazából egy tipikus hollywood-i vígjáték. Nem kell tőle sokat várni és akkor nem lesz nagy csalódás. Sablonos könnyű kitalálni mi lesz a vége és kicsit unatkoztam is rajta. 3 csillag.

Gábor Rózsa   2017. 01. 22.

Olyan vígjáték, amin még éppen nevettem többször is de úgy semmi újat nem adott. A "haver" személyisége egyébként tényleg szerethető én személy szerint örültem volna neki, ha még jobban kidolgozott lett volna és több, mindent láthattunk volna a "könnyelműség" és lazaság erejéről.

mimi   2015. 04. 23.

A Spancserek egy nagyon jól sikerült vígjáték! Az alap ötlet zseniális, egy felnőtt férfi aki legjobb barátot keres, kb olyan módszerekkel mintha csajt aarna felszedni. Izgul a találkozók elött, össze-vissza beszél

Paul Rudd

A szereplők mindegyik Apple terméket használ.

(SódóGA)

Sydney dobszettje tökéletes mása Keith Moon, a The Who dobosának hírhedt aranyhalas dobszettjének.

(SódóGA)

A koncertjelenetben a Rush nevű együttes játszott, akik egy órás koncertet adtak a színészeknek és a stábnak.

(SódóGA)

Peter a “Pistol Pete” becenevet kapta Sydney-től, ami egy kiváló Louisiana-i kosarasra, Peter “Pistol” Maravich-ra utal.

(SódóGA)

Az óriásposzter, ami Peter ágyánál látható, egy 2006-os fotó a Rolling Stonesról, melyet maga Paul Rudd készített.

(SódóGA)

J.K. Simmons, aki Peter Klaven apját játssza, csak 14 évvel idősebb a filmbéli fiát alakító színésznél.