Ha tudnád

Ha tudnád

The Half of It
indingo

A suli legjobb tanulójának számító Ellie segít az iskola legjobb sportolójának a tanulásban. Ellie titokban szerelmes a srácba; rövidesen szoros kapcsolat szövődik közöttük.

(csd)

Rendező: Alice Wu
Író: Alice Wu
Premier: 2020.05.01. | Netflix (2020.05.02.)

2022.04.15 Klauka89

Többet vártam, amikor elolvastam a filmismertetőt és megnéztem a trailert. Tulajdonképpen jól indul, de nagyon ellaposodott, unalmas lett. Igazán nem szól semmiről, a biciklis lány mellett fut a fiú, akinek amúgy van kocsija... A fiú kb. semmire nem... Több

2020.08.19 indingo

A története olyan kis semmilyen, jó nem az a tipikus tinifilmecske, de valahogy nem igazán szólt semmiről.

2022.01.06 Szilonka

Tipikusan indult a történet, amit már ezerszer láttunk. Utána kicsit irányt váltott, bár úgy érzem, a mai kornak akart megfelelni. A bejezése kicsit gyenge.

2020.11.02 Melinda

Merj a kolbászrecepten változtatni!

Ez egy csendes és aranyos film. Elementáris erőket szerintem nem mozgat meg, de van valami ebben a visszafogott hangulatban, ami megnyugtatja az embert. Megmutatja a magányt a tömegben, a csöndes beletörődést az életünk alakulásába és, hogy ragadjuk meg az alkalmat, ha valami vagy valaki értékes próbál utat törni hozzánk, még akkor is, ha szakítanunk kell hozzá a konvenciókkal, a megszokottal.

2020.05.10 wacher

Nekem bejött. Elég sokáig lebegtették, hogy ki kibe szerelmes és ki kivel jön össze. De aki a tartalmat írta, na az sem látta a filmet.