Ha tudnád (2020)

The Half of It

Melinda   2020. 11. 02.

Merj a kolbászrecepten változtatni!

Ez egy csendes és aranyos film. Elementáris erőket szerintem nem mozgat meg, de van valami ebben a visszafogott hangulatban, ami megnyugtatja az embert. Megmutatja a magányt a tömegben, a csöndes beletörődést az életünk alakulásába és, hogy ragadjuk meg az alkalmat, ha valami vagy valaki értékes próbál utat törni hozzánk, még akkor is, ha szakítanunk kell hozzá a konvenciókkal, a megszokottal.

indingo   2020. 08. 19.

A története olyan kis semmilyen, jó nem az a tipikus tinifilmecske, de valahogy nem igazán szólt semmiről.

wacher   2020. 05. 10.

Nekem bejött. Elég sokáig lebegtették, hogy ki kibe szerelmes és ki kivel jön össze. De aki a tartalmat írta, na az sem látta a filmet.

Eniq   2020. 05. 02.

Kicsit többre számítottam ennél a filmnél, az előzetesből sem tudtam rájönni mi lesz ebből a filmből, de a megnézése után is úgy gondolom túl sok mindent szerettek volna csak nem igazán jött össze. Szóval nekem annyira nem tetszett, egyszer meg lehetett nézni, de ennyi.

dandelion1983   2020. 10. 04.

Most néztem meg másodszorra, elsőre nagyon megfogott, most kevésbé. Nem rossz film, a maga kategóriájában szerintem kiemelkedő alkotás. Már elég régen voltam tini, de még így is élveztem a filmet. Vannak benne jó gondolatok, kedves, aranyos alkotás.