Édes kis semmiség (2002)

The Sweetest Thing

indingo   2017. 10. 30.

Három ismert színésznőt összeeresztettek egy gyengécske vígjátékban. A története fantáziátlan és közhelyes, de véletlenül sem vicces. Van egy szőke, egy barna, meg egy vörös...

ZeroHero   2015. 05. 13.

Tipikus 2000es evek beli amerikai szingligagyi rikacsolas. Tizenketto egy tucat az ilyen filmekbol. Tokeletes ferfi, nagy szerelem, blablabla, semmi uj nincs a filmben, raadasul meltatlanul gyenge a szineszi jatek is.

VvV   2018. 11. 29.

Egyszer meg lehetett nézni, de sokat ne várjon tőle az ember. A története elég bugyuta és semmitmondó.

Ms. Akárki   2019. 07. 29.

Remek romantikus vígjáték. Tipikus csajos film. Cameron Diaz-t imádtam ahogy próbál hirtelen felindulásból megakadályozni egy esküvőt, mert beleszeretett a vőlegénybe. Ötletesen van kitalálva az utazás nehezítése...úristen, azok a ruhák amiket utána vesznek, amikor a wc-ben tönkremegy mindenükXDD

Bizsu82   2015. 04. 23.

Csalódtam a filmben, mert unatkoztam rajta. Jó poén 1-2 akad benne, de összességében nagyon gyenge , átlagon aluli film, nem érdemes rá időt pazarolni.Annak ellenére hogy ismertebb, jónak tartott színészek is vannak benne, nem sikerült jól.

Cameron Diaz

68,7 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

43 millió dolláros költségvetésű film.

(LionelMessi10)

A film forgatása alatt Cameron Diaz állítólag szemet vetett az egyik mellékszereplőre (Frank Grillo-ra), de a stúdió korábban belefoglalta a szerződésébe, hogyha a magánéleti dolgai negatív hatással lesznek a filmre, akkor csökkenhet Ms. Diaz gázsija.

(ZeroHero)