HETEDIK   2020. 02. 18.

Bizonyos IQ szint alatt biztos élvezhető, de összességében fájdalmasabb egy érzéstelenítés nélküli foghúzásnál...

Attila G.   2019. 07. 25.

Ezt miért kellett?

Igazából némileg vacilláltam, hogy 0 vagy 1 csillagot adjak a filmre. Szerintem másodszor veselkedtem neki, most épp a TV2 esti csajos filmes műsorsávjában. Részben azért, mert a csatorna előző 2 este 2 olyan filmet adott, amiket szeretek – Doktor Sz... teljes kritika»

mamiéstöti2   2017. 09. 21.

Melissa McCarthy egyik leggyengébb alakítása szerintem. Van benne néhány elcsépelt poén, de ezen kívül nem sok értékelhető van a filmben számomra.

indingo   2017. 05. 02.

Esküvő előtt állók számára lehet, hogy vicces, de annyira nem röhögtem magam szét a filmen. Az altesti poénok persze nem maradhattak ki, de azon még röhög valaki?

rbernadett   2015. 05. 13.

Sajnos ez nagyon nem az én humorom, nekem a hasmenős poénok inkább gusztustalanok mint szórakoztatóak és elszomorít ha egy vígjátéknak manapság erről kell szólnia. A mondanivaló nem lett volna olyan rossz, de ahhoz egy kicsit több komolyságra lett vo... több»

Artemisia   2018. 02. 07.

Kikapcsolódásnak jó volt a film, alapvetően szerethető bénázós csajos vígjáték, voltak egészen vicces részek is, de sokkal talpraesettebb művet is lehetett volna faragni belőle. Annyi ízléstelen, oda nem illő,néhol arcpirító jelenet és hiba benne mi... több»

dailyfilmsan   2019. 07. 14.

Nagyon vicces tud lenni első alkalommal a film, kifejezetten lányoknak. Viszont nem elég erős, klisés viccek és nem ésszerű cselekménysor. Nekem annyira nem jött át de azért egy közepest megérdemelt.

Melissa McCarthy és Ben Falcone (Air Marshall Jon) a való életben férj és feleség.

2011-ben a Koszorúslányok a legnagyobb bevételű korhatáros komédia lett az Egyesült Államokban. Az első helyet korábban a Szex és New York (2008) birtokolta.

Ez volt Jill Clayburgh utolsó filmje. A színésznő már nem érhette meg a bemutatót.

Ted háza ismerős lehet a Beverly Hills 90210-ből (1990).

Eredetileg Paul Rudd is szerepelt a filmben, azonban jelenetét a film végleges változatából kivágták. A film DVD kiadásán megtekinthető a jelenet.

A Koszorúslányok nem lett több egy Apatow-tucatfilmnél, amely lehet, hogy néhányakat kiborított alpáriságával (bár szerény véleményem szerint messze jár a botrányos szinttől), másokat pedig lenyűgözött sablonos, de meglepően összeszedett gondolataival, viszont végeredményben feleannyi figyelmet sem érdemel, mint amennyit kapott. Nem lepődnék meg, ha ebben a vonásában osztozna Paul Feig legújabb művével.
6/10 több»