Kétéjszakás kaland (2014)

Two Night Stand

KCintia   2021. 08. 30.

Nem tudom hova tenni

Maga a történet jó volt, és egy kellemes délutáni filmnek ez meg is felelhet. Viszont azt kell , hogy mondjam, nem voltam lenyűgözve. Tény és való, tetszett, ahogy csipkelődtek egymással a karakterek, de így ennyi. Nem volt se vicces nagyon, se romantikus. Egyszer meg lehet nézni.

indingo   2017. 04. 10.

Egynek elment a film, Miles Tellert amúgy is kedvelem. Sok meglepő nem történik a filmben olyan lassacskán csordogál, de ki lehet találni hogy mi lesz a vége.

ArpiHajdu és Réci   2017. 06. 25.

Klasszikus romantikus vígjáték

A két éjszakás kaland felépítését tekintve semmivel sem különbözik a többi romantikus vígjátéktól, hiszen ugyanazt az utat járja be, van két ember, akiket véletlenül egymáshoz fújt a sors, kezdetben természetesen nem kedvelik egymást, aztán egyre job... teljes kritika»

Bogi87   2016. 05. 27.

Kellemes, könnyed hangulatú vígjáték.

dailyfilmsan   2019. 05. 08.

Elég vicces "romatikus" vígjáték. A szituáció amibe a főszereplők beleesnek kicsit abszurd és hihetetlen, mégis megállja a helyét a kontextusban, ami kicsit fura is egyben. Első megnézésre jókat lehet rajta szórakozni, de minél többször akadunk össze... több»

Szilonka   2016. 04. 14.

Egyszer érdemes megnézni a filmet, igazából semmi különös, nem hoz újat az ember életébe, de van egy nagyon kellemes hangulata és a szereplők, ami nincs sok is igazán kedvelhetőek.

TomÁcs   2016. 05. 09.

Tucatfilm, de nézhető. Teljesen rendben van a története és a szereplők is kedvelhetők.

A film összbevétele 492 332 dollár volt (imdb.com).

A rendező, Max Nichols saját bevallása szerint a film forgatókönyve csak egy volt a százból, mégis ezt választotta, mert ebben látott a legtöbb fantáziát.

(ps)

Néhány forgatási helyszínen generátorral kellet megoldaniuk az áramellátást, ugyanis pár nappal a Sandy hurrikánt követően kezdődött meg a forgatás.

(ps)

A forgatás az eredeti tervek szerint mindössze 19 napig tartott volna.