Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Csajkeverők

freeman   2020. 02. 14.

Király film

Szilonka   2017. 05. 20.

Eléggé közhelyes film, teljesen kiszámítható végkifejlettel.Elég szűk rétegnek szól a film, egy gyenge közepes.

Ms. Akárki   2019. 07. 30.

Eléggé szűklátókörű, vontatott romantikus film. Poénok csak nagyítóval vannak benne és nagyon egyszerű az egész történet. Nem igazán kötött le így a film. Zac Efron miatt kezdtem el nézni csak eleve.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Figyelemfelkeltő a szereposztása, de maga a története elég laposka. Egyszerű sztori, kiszámítható végkifejlettel. Nem túl humoros, nem túl érzelmes.

Skarsh   2015. 06. 09.

A Csajkeverők nekem nagyon tetszett. Fiatalos, lendületes romantikus vígjáték. Tetszik a három fiatal vívódása és az, ahogyan ezt az elképesztően egyszerű történetet a szemünk elé varázsolják. Sablonos, de ennek ellenére mégis meg lehet nézni akár többször is, mert egy laza, könnyed szórakozást biztosít számunkra.

Imogen Poots
Mackenzie Davis
Imogen Poots
Zac Efron

Zac Efron a saját cégével, melynek neve Ninjas Runnin' Wild, a film executive producere is volt.

A színészek a forgatás előtt egy héttel az Adirondack parkba mentek, hogy együtt olvassák el a forgatókönyvet, összeszokjanak és ötleteljenek egy kicsit.

(ps)

Zac Efron ezzel a filmmel akarta lezárni a Disney-korszakát.

(ps)