Csajkeverők

Imogen Poots
Mackenzie Davis
Imogen Poots
Zac Efron

Jason (Zac Efron) egy tipikus nagyvárosi fiatal, jól keres, a munkája izgalmas és két poéngyáros haverja mellett a csajozásra is marad ideje. Ez utóbbit azonban nem veszi túl komolyan, nem áll szándékában megállapodni. Minden könnyen megy, amíg az egyik csaj rá nem kérdez, hogy hányadán állnak. A… Több

Rendező: Tom Gormican
Író: Tom Gormican
Premier (HU): 2014.02.27.

2023.10.19 Filmbarát73

Tök jó az, amikor a film végén leadják a bakikat! :)))) Volt pár vicces rész is, amitől szinte lefordultam a székről a röhögés miatt!!! :)))))))) A történet is megállta a helyét! A színészi gárda pedig remekül teljesített! Szóval... tetszett!!!! :)

2017.05.20 Szilonka

Eléggé közhelyes film, teljesen kiszámítható végkifejlettel.Elég szűk rétegnek szól a film, egy gyenge közepes.

2019.07.30 Ms. Akárki

Eléggé szűklátókörű, vontatott romantikus film. Poénok csak nagyítóval vannak benne és nagyon egyszerű az egész történet. Nem igazán kötött le így a film. Zac Efron miatt kezdtem el nézni csak eleve.

2017.11.01 Bazzzsi

Figyelemfelkeltő a szereposztása, de maga a története elég laposka. Egyszerű sztori, kiszámítható végkifejlettel. Nem túl humoros, nem túl érzelmes.

2015.06.09 Skarsh

A Csajkeverők nekem nagyon tetszett. Fiatalos, lendületes romantikus vígjáték. Tetszik a három fiatal vívódása és az, ahogyan ezt az elképesztően egyszerű történetet a szemünk elé varázsolják. Sablonos, de ennek ellenére mégis meg lehet nézni akár többször is, mert egy laza, könnyed szórakozást biztosít számunkra.

Zac Efron a saját cégével, melynek neve Ninjas Runnin' Wild, a film executive producere is volt.Szerző: mamiéstöti2

A színészek a forgatás előtt egy héttel az Adirondack parkba mentek, hogy együtt olvassák el a forgatókönyvet, összeszokjanak és ötleteljenek egy kicsit.Szerző: ps

Zac Efron ezzel a filmmel akarta lezárni a Disney-korszakát.Szerző: ps

Zac Efron sok nehézséget okozott a stábnak a forgatáson, ugyanis komoly alkohol és drog problémákkal küzdött. A forgatás után fél éves elvonóra ment.Szerző: ps