Harmadnaposok (2011)

A Few Best Men

Harmadnaposok

SzFa   2018. 07. 10.

Egy nagyon szórakoztató filmet vártam, de kaptam egy unalmas filmet. Egy óra után kikapcsoltam. Rettenetesen vontatott és unalmas film. Az elején jól indul, de ellaposodik. Ez a film időpocséklás.

mamiéstöti2   2017. 09. 22.

Vicces esetenként, de nem kimagasló alkotás. A szereplők is középkategóriásak, számomra némelyik inkább idegesítő, mintsem, hogy színésznek nevezzem.

indingo   2017. 11. 09.

Annyira nem éreztem viccesnek a filmet, párszor bele is aludtam. A poénok részét már máskor, más filmben láthatta az ember. Sokkal többet vártam tőle.

jencike1985   2017. 06. 01.

Nagyon jó! A kis birka a legjobb karakter! :D Nagyon jó karakterekkel találkozunk, a zene is mindig odavaló. Párszor meg lehet nézni mert megnevettet. Ajánlom.

Helgus   2015. 05. 08.

Helyenként lehetett rajta nevetni, de vannak benne üresjáratok is, a szereplők pedig nem valami jók, Olivia Newton-Johnt egyenesen sokkoló volt szétbotoxozva látni, a figurája meg enyhén szólva nem állt jól neki, a birkának pedig túl nagy szerepe volt, kevesebb több lett volna.

avocados   2015. 08. 28.

Nem volt rossz, én sokat nevettem rajta, ha a Másnaposoktól tudunk függetlenedni, jó szórakozást nyújt egy estére. A főszereplő srác miatt néztem meg anno. Viszont a végén az a poszter nekem sok volt.

Olivia Newton-John

A forgatás Ausztráliában és Angliában zajlott.

A film premierje 2011 október 14-én volt Kaliforniában a Mill Valley Film Festival-on.