Mike és Dave esküvőhöz csajt keres (2016)

Mike and Dave Need Wedding Dates

Di Canio   2019. 11. 03.

Jó vígjáték, nekem tetszett.

indingo   2017. 11. 18.

Zac Efront látnám már végre egy igényes drámában. Ezek a tingli-tangli vígjátékok semerre sem viszik a karrierjét. A film elég egyszerű és helyenként unalmas is.

indingo   2017. 11. 18.

Egynek elment, helyenként még humoros is voltam, tényleg tudtam nevetni, de összességéből egy jó vígjátékhoz sokkal több kell. Nem volt benne olyat amit máshol ne látott volna az ember.

ArpiHajdu és Réci   2016. 12. 03.

Hát ez a film... nem tudom, mi folyik mostanában a vígjátékok esetében, de a színvonal egyre csak romlik. Ebben az esetben még az is súlyosbítja a körülményeket, hogy kb. a 30. percnél már azt kérdeztem, mikor lesz vége. Pedig egy másfél órás "filmrő... több»

Thibo84   2016. 11. 06.

Van benne egy - két jó poén, de csak egy átlagos film. Nem hagyott bennem mély nyomot. Egyszer, max kétszer nézős.

Orosz István   2016. 07. 08.

Nekem nagyon tetszett a film, rengeteg jó jelenet látható volt. Nagyon humoros volt, megérte rá elmenni. Na például az ugratós jelenet nagyon durva volt, meg a szóviccek Alien nyolcadik utas az anál!!! :D

dailyfilmsan   2019. 01. 15.

Szép vagy nem kell hogy okos légy...

Gyenge volt és majdhogy nem szórakoztatónak sem mondanám.... Ez a film gazdagítja azokat a vígjátékokat, amik a közösüléssel, az alkoholizálással, drogozással és káromkodással igyekszik nevettetni. Én ezt kicsinyesnek tartom. Nem is tudtam nevetni a filmen, talán csak két alkalommal. A filmben szépnek atraktívnak mondható személyet (Zack Efron és Anna Kendrick) totál buták, de olyan szinten hogy a szomszéd biztosítékát is kicsapják nem csak a tiéd. Nagyon idegesítőek. A másik két főszereplő pedig csak eljátsz hogy van esze. A film során pedig rájövünk hogy ebben a filmben analfabéták a szereplők és csak egy kiváltság övezi őket a pénz amiből elmentek nyaralni/esküvőzni. A sztori ovodás szintre van leegyszerűsítve sajnos pedig egy kicsit kevesebb pénzfaktor és egy narratíva csere jót tett volna a filmnek mert a szereplők nem voltak nagyon rosszak. Nem mondom hogy hűde nagyon rossz kerüld el, de egyszer épp hogy megnézhető és semmivel sem többször.

A kicsit testesebb Adam DeVine nagyon sokat dolgozott az alakján a film előtt, annak érdekében hogy Zack Efron mellett ő is jól mutasson majd.

(dailyfilmsan)

A történet egy valóságos hirdetésen alapszik. A hirdetésből és a történetből könyv lett. A könyvből pedig film. Egyébként a könyv címe: Mike and Dave need wedding dates and thousand coctails.

(dailyfilmsan)

A film gálapremierje nem a megszokott keretek között zajlott, meglehetősen lazára vették a figurát. A premier után a stáb tagjai a vendégekkel együtt egy Los Angeles-i bárba mentek, ahol többek között sörpongozással múlatták az időt. A vendégek között ott az igazi Mike és David, valamint rengeteg sztár, úgy is mint Emma Stone vagy A munka hősei című vígjátéksorozat sztárjai is.

(ps)

Ez Zac Efron harmadik komédiája 2016-ban, amit a Nagyfater elszabadul és a Rossz szomszédság 2 előzött meg.

(ps)

Ez Anna Kendrick és Adam DeVine harmadik közös filmje. Korábban együtt játszottak a Tökéletes hang és a Tökéletes hang 2 című filmekben.

(ps)

Már a címe is, nem igaz? Mike és Dave esküvőhöz csajt keres. Hát várhatunk ettől bármit? Az a poén, hogy nem várhatunk, de kapunk. több»

Zac Efron és Adam Devine bemutatja, milyen az, ha filmbeli karaktereik, Mike és Dave esküvőhöz csajt keres: unalmas, kiszámítható, de nyomokban poénokat tartalmazhat. 4/10 több»

Leginkább azoknak a 18 és 30 év közöttieknek ajánlom, akik csupán néhány agyzsibbasztó, könnyed pillanatra vágynak, és mélyen megvetik a mögöttes tartalommal terhes, gondolkodásra késztető műveket, mert szerencséjükre, ez nem az. 60/100 több»