Mike és Dave esküvőhöz csajt keres

Mike and Dave Need Wedding Dates

2019.11.03 Di Canio

Jó vígjáték, nekem tetszett.

2017.11.18 indingo

Zac Efront látnám már végre egy igényes drámában. Ezek a tingli-tangli vígjátékok semerre sem viszik a karrierjét. A film elég egyszerű és helyenként unalmas is.

2017.11.18 indingo

Egynek elment, helyenként még humoros is voltam, tényleg tudtam nevetni, de összességéből egy jó vígjátékhoz sokkal több kell. Nem volt benne olyat amit máshol ne látott volna az ember.

2016.12.03 ArpiHajdu és Réci

Hát ez a film... nem tudom, mi folyik mostanában a vígjátékok esetében, de a színvonal egyre csak romlik. Ebben az esetben még az is súlyosbítja a körülményeket, hogy kb. a 30. percnél már azt kérdeztem, mikor lesz vége. Pedig egy másfél órás "filmrő... Több

2016.11.06 Thibo84

Van benne egy - két jó poén, de csak egy átlagos film. Nem hagyott bennem mély nyomot. Egyszer, max kétszer nézős.

2016.07.08 Orosz István

Nekem nagyon tetszett a film, rengeteg jó jelenet látható volt. Nagyon humoros volt, megérte rá elmenni. Na például az ugratós jelenet nagyon durva volt, meg a szóviccek Alien nyolcadik utas az anál!!! :D

2019.01.15 dailyfilmsan

Szép vagy nem kell hogy okos légy...

Gyenge volt és majdhogy nem szórakoztatónak sem mondanám.... Ez a film gazdagítja azokat a vígjátékokat, amik a közösüléssel, az alkoholizálással, drogozással és káromkodással igyekszik nevettetni. Én ezt kicsinyesnek tartom. Nem is tudtam nevetni a filmen, talán csak két alkalommal. A filmben szépnek atraktívnak mondható személyet (Zack Efron és Anna Kendrick) totál buták, de olyan szinten hogy a szomszéd biztosítékát is kicsapják nem csak a tiéd. Nagyon idegesítőek. A másik két főszereplő pedig csak eljátsz hogy van esze. A film során pedig rájövünk hogy ebben a filmben analfabéták a szereplők és csak egy kiváltság övezi őket a pénz amiből elmentek nyaralni/esküvőzni. A sztori ovodás szintre van leegyszerűsítve sajnos pedig egy kicsit kevesebb pénzfaktor és egy narratíva csere jót tett volna a filmnek mert a szereplők nem voltak nagyon rosszak. Nem mondom hogy hűde nagyon rossz kerüld el, de egyszer épp hogy megnézhető és semmivel sem többször.

2019.06.27 Norbert93

Pont azt nyújtja, mint minden bulizós amerikai vígjáték, se többet, se kevesebbet; ugyanarra a sémára épül, mint a többi partidrogot először kipróbáló, csajkereső, hányásig alkoholizáló vígjáték.

2016.09.10 puffancshercegnő

szerintem egyáltalán nem lett jó. Gagyi poénok voltak benne, inkább volt alpári, mint vicces. Unalmas volt a cselekmény is, még ha csak egy nyári vígjátékról is van szó, akkor is túl egyszerű volt. A Rossz szomszédság és a Haverok fegyverben sokkal jobb volt.

2018.12.22 VvV Nézhetetlen

Egy kor alatt biztos vicces a története, de nem nekem. Nem tudtam rajta nevetni. Zac Efront sem értem miért vállal szerepet egy ilyen szutyokban.

2016.07.10 MMcFly2015

Kellemes kikapcsolódás volt, egyáltalán nem bántam meg. Könnyed - igaz, néhol alpári - nyári vígjáték, ami hozta a szintet, megröhögtetett folyamatosan másfél órában egy mozitermet. Óriási humor forrás volt számomra a Tökéletes hangból ismert srác, t... Több

2018.07.30 Norbi

Agyament vígjáték, semmitmondó tartalommal, viszont viccesebb az egész, mivel nem erőltet bele a filmbe semmi komolyat. Csak az nézze meg, aki nevetni szeretne.

2016.10.05 Fahéjgolyó

Számomra eléggé elcsépelt volt, a poénok egyszerre sablonosak és bugyuták a karakterekben semmi extra. Egyszer egy unalmas délutánon elmegy, ha az ember nem vár tőle túl sokat.

2016.10.30 rainman

Ezt most miért kellett? Miért kellett elkészíteni és miért kellett megnéznem? Nyilvánvaló hogy nem tetszett, hisz tiniknek készült, de ez a förmedvény húsz évvel ezelőtt is hányingert keltett volna bennem! Idegesítő, bugyuta sztori, még idegesítőbb l... Több