Mike és Dave esküvőhöz csajt keres

Mike and Dave Need Wedding Dates

2017.03.27 VK

Nem tetszett a film, mert a humora primitív és a színészek alakítása sem győzött meg. Fárasztó poénokkal teli, nem színvonalas film. Nem nézném újra. -

2016.08.24 GaraiV

Pörgős, cselekményes film. Laza, szórakoztató kikapcsolódást nyújt, ami azonban nem ad maradandó élményt. Egyszeri nézésre viszont valóban szórakoztató, élveztem.

2016.07.20 K.bogi

Nagyon klassz kis könnyed nyári kikapcsolódás volt. Jókat röhögtünk rajta a barátnőimmel együtt. Kifejezetten jó választásnak bizonyult erre a jó meleg nyári napra. Bár nekem némelyik poén már túlment a határon és túl alpári volt, de sebaj, ez még éppen belefér. Sokaknak tetszeni fog szerintem.

2016.10.15 Manson

Átlagosnak mondható film, kategóriájában is középszerű. Vannak benne jó poénok, de újdonságot nem adott. A színészek nem rosszak, moziban egész jó volt.

2016.12.09 Maxima

Sablonos, átlagos vígjáték átlagos poénokkal. A sztorijában sincs semmi extra. Egyszer nézhető kategória. Moziban egyszeri élményre jó volt, de újra nem nézném!

2016.12.02 gubimari

Szokásos esküvői vígjáték,kategóriájában átlagos, de nem kiemelkedően jó. A poénok többságe számos más vígjátékban visszaköszön, igazán újat nem tudott mutatni. Egyszer nézhető.

2016.08.30 Nnoorraa

Az idei év mozis vígjátékai közül láttam már jobbat. Egyszeri nézésre ez is szórakoztató volt és kikapcsolt, de összességében sablonosnak mondható, semmi újdonság...

2016.09.15 Vviktor

Tipikus amerikai vígjáték. Egyszer nézhető, kicsit sablonos, újdonságot nem adott. Azért vannak benne jó poénok, de semmi extra. A színészek alakítása elfogadható!

2017.03.27 Szinano

A Mike és Dave esküvőhöz csajt keres a tömegvígjátékok egy ékes darabja, ami nem tud igazán egyedit és újat mutatni, de nem is akar. Egyszer nézhető, ha nincs jobb dolgunk, vagy csak ki szeretnénk szellőztetni a fejünket egy fárasztó nap után.

2016.09.20 Zzssuuzzssii

Pörgős, cselekményes vígjáték. de kissé sablonos. Vannak azért jó poénok benne, de egyszer nézhető kategória. Egyszeri nézésre szórakoztat, ellazít de maradandót nem adott.

2016.08.16 Macika

Átlagos vígjátéknak mondanám, semmi extra. Volt néhány poén, ami fárasztó és gusztustalan volt, ez nem jött be. Viszont voltak részek amik valóban szórakoztattak. Összességében pörgős film.

2016.09.17 krazucsi

A film számomra csalódás volt, sokka jobbra számítottam. Semmi maradandót nem nyújtott. Egyer meg lehet nézni, de nem több. A színészek közepesen jó alakítást nyújtottak, de semmi kiemelkedőt nem tudnék említeni a filmmel kapcsolatban.

2019.10.21 freeman

Király film

2016.07.15 pepetherock

Kimondottan kellemes film, szimpatikus színészekkel. Bár Szerintem a fiúk néha kicsit elripacskodták, de a lányok alakítása fenntartások nélkül tetszett. Igaz történetet dolgoz fel a film, de szerintem azért bizonyos fokig elrugaszkodik a valóságtól.... Több