Agyő, nagy ő! (2007)

The Heartbreak Kid

Ben Stiller

Norbert93   2019. 08. 08.

Egyike a leghumorosabb Ben Stiller filmeknek, aminek a hangulatához nagyban hozzájárul az, hogy nem egy helyszínen játszódik, illetve felépít egy szerelmi kapcsolatot, majd egyfajta road-movie jellegű nászúttal tönkre is teszi és megkeseríti a kiutat... több»

alexxx   2016. 03. 15.

Mivel kedvelem Ben Stillert, nagyon bejött az egész, kikapcsolt, ellazított. Az ember azért ilyenek után elgondolkozik, és hát sokadszor is rájön, hogy egy lagzi az utolsó dolog az életben, amit szeretne, vagy amire bárkinek is szüksége van.

MMcFly2015   2017. 06. 01.

A Farrely testvérek vígjátéka, és Ben Stiller a főszereplő. A keresd a nőt c. csúcsvígjáték után, persze, hogy az ember nem vár egy rossz filmet. Ezt sem nevezném annak, de valahogy olyan érzést kelt, hogy a rendező páros kifogyott a témából. Az alap... több»

Filmelemző   2018. 04. 28.

Hihetetlenül sokat nevettem ezen a filmen. Ben Stiller egyik legjobbja. Megunhatatlan kedvenc vígjáték kategóriában. Jó a mexikói helyszín, eredetiek a poénok. Értékelésem: 8/ 10 pont.

doroffee   2016. 02. 15.

Ez a film szerintem siralmas volt. Ócska, olcsó, irrealisztikus poénokból táplálkozott, a sztorinak nem volt elég valóságalapja ahhoz, hogy tényleg vicces legyen, amúgy meg harmatgyenge volt.

darkangel1231   2018. 07. 07.

Ben Stiller volt az ok, amiért megnéztem ezt a filmet. Láttam tőle már jobbat is, de ez sem volt rossz, néha nevettem rajta. Egy délutáni családi programnak tökéletesen megfelel.

DarkLion   2016. 04. 27.

Nekem nagyon bejött, sokat röhögtem. A kedvenc részem az volt, amikor Stiller nője wc-re ment...na, azt megnéztem többször egymás után és steleröhögtem a házat. Nem voltak nagy elvárásaim, aki tudja kik követték el, nagyjából tudhatja azt is mire számítson. Kellemesen csalódtam.

A Dreamworks stúdió 90. forgalmazott filmje.

2008-ban a 10. legtöbb bevételt hozó film volt Magyarországon.