Agyő, nagy ő! (2007)

The Heartbreak Kid

KCintia   2022. 04. 02.

Még mindig vicces!

Eszembe jutott ez a film, hogy régen, amikor láttam, milyen humoros és jó volt, így gondoltam, ideje újra elővenni. Azt kell, hogy mondjam, ez a film még mindig hozza a tőle elvárt szintet, romantikus és vicces. Stiller szerepét szeretem és élvezem itt is!

alexxx   2016. 03. 15.

Mivel kedvelem Ben Stillert, nagyon bejött az egész, kikapcsolt, ellazított. Az ember azért ilyenek után elgondolkozik, és hát sokadszor is rájön, hogy egy lagzi az utolsó dolog az életben, amit szeretne, vagy amire bárkinek is szüksége van.

Norbert93   2019. 08. 08.

Egyike a leghumorosabb Ben Stiller filmeknek, aminek a hangulatához nagyban hozzájárul az, hogy nem egy helyszínen játszódik, illetve felépít egy szerelmi kapcsolatot, majd egyfajta road-movie jellegű nászúttal tönkre is teszi és megkeseríti a kiutat... több»

MMcFly2015   2017. 06. 01.

A Farrely testvérek vígjátéka, és Ben Stiller a főszereplő. A keresd a nőt c. csúcsvígjáték után, persze, hogy az ember nem vár egy rossz filmet. Ezt sem nevezném annak, de valahogy olyan érzést kelt, hogy a rendező páros kifogyott a témából. Az alap... több»

Filmelemző   2018. 04. 28.

Hihetetlenül sokat nevettem ezen a filmen. Ben Stiller egyik legjobbja. Megunhatatlan kedvenc vígjáték kategóriában. Jó a mexikói helyszín, eredetiek a poénok. Értékelésem: 8/ 10 pont.

doroffee   2016. 02. 15.

Ez a film szerintem siralmas volt. Ócska, olcsó, irrealisztikus poénokból táplálkozott, a sztorinak nem volt elég valóságalapja ahhoz, hogy tényleg vicces legyen, amúgy meg harmatgyenge volt.

darkangel1231   2018. 07. 07.

Ben Stiller volt az ok, amiért megnéztem ezt a filmet. Láttam tőle már jobbat is, de ez sem volt rossz, néha nevettem rajta. Egy délutáni családi programnak tökéletesen megfelel.

A Dreamworks stúdió 90. forgalmazott filmje.

2008-ban a 10. legtöbb bevételt hozó film volt Magyarországon.