Vejedre ütök (2004)

Meet the Fockers

Sabnock Sanatory   2019. 09. 01.

Ben Stiller és Robert De Niro hatalmas fizikai,és szellemi,érzelmi csatája,tele óriási poénokkal. Nagyon eltaláltak mindent,gratulálok. Többszöri nézésre is ad újat!

indingo   2017. 12. 04.

Szuper trilógia egyik darabja. A felcsatolható cici hatalmas volt, meg a macska. A történeteben most is tudtak újdonságokat hozni én végig röhögtem az egészet.

rbernadett   2015. 09. 18.

Telitalálat volt Dustin Hoffman és Barbra Streisand a szülők szerepeire, feljavították a filmet. Ez már egy kicsit a "húzzunk le még egy bőrt" esete.

Deku   2017. 07. 17.

Hát ez nekem marhára tetszett. Humoros volt, kegyetlen jó poénokat tudtak elsütni. Ben Stiller frissen és humorosan állt a témához, Robert De Niro-val egyetemben. Én imádtam.

dailyfilmsan   2019. 07. 14.

Ahogyn az első rész is ez is hozza a családi élet kifigurázását. Nagyon vicces. jót szórakoztam rajta. Kicsit bele ment nagyon a szélsőségekbe, de jól állt a történetnek nagyon. Nagon jó volt a chasting is mert Dustin Hoffmann meg Ben Stiller mint két tojás, nagyon durva volt őket egymás mellett látni.

szaka123   2016. 01. 22.

Ahogy jöttek a részek úgy csökkent az értéke. Az első volt a legjobb, a harmadik a legrosszabb. Ez közepes, csak a jó színeszek mentik meg! Ez is tele van nagyon jó poénokkal, de nem olyan jó, mint az első.

Ms. Akárki   2019. 05. 18.

Igazi klasszikus és mindenki által ismert vígjáték, melyet unalomig ismételt már az évek folyamán minden adó. De én még mindig nagyon jókat tudok nevetni Greg szerencsétlenkedésén a menyasszonya családjával. Zseniális és egyedi humorú vígjáték.

A film, amit a kisgyerek néz a TV-ben, De Palma Sebhelyesarcúja.

(HETEDIK )

A kivágott jelenetek csak a DVD-re kerültek rá.

(HETEDIK )

De Niro volt a film egyik producere.

(HETEDIK )

A filmben két Oscar díjas színész is látható Hofmann és De Niro személyében.

(HETEDIK )

Stiller és Wilson hetedik közös filmje.

(HETEDIK )

2004-ben a 7. legtöbb bevételt hozó film volt.

Ben Stiller és Owen Wilson 7. közös filmje.

Greg egykori dadusát, Izabelt játszó színésznő valójában 10 évvel fiatalabb, mint Ben Stiller.

(Menyét Ibolya)

A filmben elhangzó pánsípdalt Owen Wilson találta ki.

(Menyét Ibolya)

Az amerikai mozgóképes szervezet, az MPAA nem engedte a film készítőinek, hogy a Focker nevet használják a film plakátján, csak abban az esetben, ha egyértelműen bizonyítani tudják, hogy valahol az Egyesül Államokban él egy család ezzel a névvel. Mivel a plakátra felkerült a név, így minden bizonnyal megtalálták a családot.

(SódóGA)