Vejedre ütök (2004)

Meet the Fockers

Laca//Ho/rr/oR//   2021. 08. 24.

Egy remek folytatás, de kellett hozzá Barbra Streisand és Dustin Hoffman párosa is

Véleményem szerint tartotta azt a szintet, ami elsőre érezhető volt, hogy nem ültek a babérjaikon a készítők. Próbáltak kicsit változtatni a cselekményen, a poénokon, és ez jót is tett a 2. résznek. Greg (zsidó) szüleinek a szerepére a legjobb választás volt Barbra Streisand és Dustin Hoffman szerződtetése. Attól függetlenül nem kis neveket tudtak a 2. részbe csalni, és nagyon színessé tették ezáltal a már így is jó múltú vígjátékot. Amilyen karaktert kellett magukra húzniuk, az egyszerűen zseniális, és jól állt ehhez a fajta filmhez. A macska jelenete és a felcsatolható cici nagyon jó húzás volt, jó kis humorral töltött jelenetek voltak. De Niro hátfájdalma vagy éppen Greg múltja is jól illet a filmbe, de Barbra Streisand és Dustin Hoffman párosa tette hozzá a legtöbbet. Owen Wilson filmvégi jelenete pedig mindent vitt. Ugyanis Greg és Pam esküvőjének a papja volt, aki köztudott, hogy Pam vőlegénye volt. Jól tartotta az első rész szintjét, és sok új dologgal találkozhattunk, amivel színesebbé tették a folytatást.

indingo   2017. 12. 04.

Szuper trilógia egyik darabja. A felcsatolható cici hatalmas volt, meg a macska. A történeteben most is tudtak újdonságokat hozni én végig röhögtem az egészet.

Deku   2017. 07. 17.

Hát ez nekem marhára tetszett. Humoros volt, kegyetlen jó poénokat tudtak elsütni. Ben Stiller frissen és humorosan állt a témához, Robert De Niro-val egyetemben. Én imádtam.

rbernadett   2015. 09. 18.

Telitalálat volt Dustin Hoffman és Barbra Streisand a szülők szerepeire, feljavították a filmet. Ez már egy kicsit a "húzzunk le még egy bőrt" esete.

Sabnock Sanatory   2019. 09. 01.

Ben Stiller és Robert De Niro hatalmas fizikai,és szellemi,érzelmi csatája,tele óriási poénokkal. Nagyon eltaláltak mindent,gratulálok. Többszöri nézésre is ad újat!

dailyfilmsan   2019. 07. 14.

Ahogyn az első rész is ez is hozza a családi élet kifigurázását. Nagyon vicces. jót szórakoztam rajta. Kicsit bele ment nagyon a szélsőségekbe, de jól állt a történetnek nagyon. Nagon jó volt a chasting is mert Dustin Hoffmann meg Ben Stiller mint két tojás, nagyon durva volt őket egymás mellett látni.

szaka123   2016. 01. 22.

Ahogy jöttek a részek úgy csökkent az értéke. Az első volt a legjobb, a harmadik a legrosszabb. Ez közepes, csak a jó színeszek mentik meg! Ez is tele van nagyon jó poénokkal, de nem olyan jó, mint az első.

A film, amit a kisgyerek néz a TV-ben, De Palma Sebhelyesarcúja.

(7ETEDIK )

A kivágott jelenetek csak a DVD-re kerültek rá.

(7ETEDIK )

De Niro volt a film egyik producere.

(7ETEDIK )

A filmben két Oscar díjas színész is látható Hofmann és De Niro személyében.

(7ETEDIK )

Stiller és Wilson hetedik közös filmje.